תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אל-על יישמה פלטפורמה חדשה של CA לניהול המיינפריים; ההיקף: מאות אלפי ד'

בלעדי לאנשים ומחשבים

CA World 2011

אל-על יישמה פלטפורמה חדשה של CA לניהול המיינפריים; ההיקף: מאות אלפי ד'

הפרויקט, שארך כשבועיים והסתיים בשבוע שעבר, בוצע במשותף על ידי אנשי ה-IT של אל-על ו-CA ישראל ● אל-על היא החברה הראשונה בישראל המיישמת את סביבת ה-Chorus החדשה של CA ואחת הראשונות באזור EMEA כולו ● איטה ישראלי, מנהלת ה-DB2 באל-על: "בעזרת Chorus אני יכולה לאחזר נתונים עד 30 יום אחורה ולרדת לעומקן של תקלות, כדי למנוע אותן בעתיד"

מאת 16 בנובמבר 2011, 14:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת התעופה אל-על יישמה פלטפורמה חדשה של CA לניהול המיינפריים – כך חשפה אמש (ג') החברה בכנס CA World 2011 בלאס-וגאס. הפלטפורמה, CA Mainframe Chorus, נועדה לספק לאל-על יכולות מודרניות לניהול המיינפריים, תוך דגש על ניהול אבטחה, עמידה בתקנות וניהול האחסון. הפרויקט, שארך כשבועיים והסתיים בשבוע שעבר, בוצע במשותף על ידי אנשי ה-IT של אל-על ו-CA ישראל. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם הוא מוערך על ידי גורמים בשוק במאות אלפי דולרים.

אל-על היא החברה הראשונה בישראל המיישמת את סביבת ה-Chorus החדשה של CA ואחת הראשונות באזור EMEA כולו. בין היתר, מספקת הפלטפורמה יכולות משופרות להפקת דוחות, טיפול יעיל יותר באירועי z/OS, ממשק ווב מבוסס דפדפן, קביעה גמישה יותר של הגדרות סף לניטור אוטומטי של רמות האחסון, גילוי מהיר יותר של בעיות, אבחון ומתן פיתרון, תצוגה גרפית ואינראקטיבית של הטופולוגיה, ניתוח היסטורי של מגמות והפקת תרשימים השוואתיים לפתרון בעיות.

"בעבר, במידה ואירעה תקלה כלשהי במיינפריים, לא תמיד התאפשר לי לתחקר לעומק את הסיבה", אמרה איטה ישראלי, מנהלת ה-DB2 באל-על, לאנשים ומחשבים. "המוניטור שמר את המידע למשך יום וחצי בלבד, כך שאם תקלה כלשהי אירעה ביום שישי בערב, למשל, לא היתה לי אפשרות להצביע על המקור המדויק שלה כשהגעתי לעבודה ביום ראשון בבוקר. כעת, בעזרת Chorus, אני יכולה לאחזר נתונים עד 30 יום אחורה ולרדת לעומקן של תקלות, כדי למנוע אותן בעתיד".


צילום ועריכת וידיאו: אור יעקב

"אנו חייבים לתמוך בסביבה העסקית ולשמור על התחרותיות, אך הקיצוצים בתקציב ואתגרי כוח האדם מקשים עלינו לנהל את הגידול בעצמת העיבוד ולהתמודד עם המורכבות הגוברת של סביבת המיחשוב", אמר אריה ברגר – מנהל מערכות התפעול ואבטחת המידע באל-על. "פלטפורמת CA Mainframe Chorus תסייע לנו לפשט את הניהול, להגביר את הגמישות והתפוקה של מחלקת המיחשוב ולמשוך עובדי מיינפריים חדשים".

אריק שלומוביץ, מנהל תחום מוצרי מיינפרים ב-CA ישראל: "בימים אלה השלמנו את יישום ה-Chorus הראשון בישראל, שמהווה סנונית ראשונה ביישומי ה-Chorus שאנו צופים בשנה הקרובה בתחום ה-DB2, ניהול אבטחת מידע וניהול האחסון. אל-על הינו לקוח מודרני, המיישם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר הזמינות לעולם המיינפריים, אשר מאפשר לו ליצור יתרון עסקי בניהול מערכות המידע שלו ומתן רמת שירות מיטבית למשתמשיו. אנו מזמינים ארגוני מיינפריים נוספים ללמוד את פלטפורמת הניהול החדשה, אשר הינו ייחודית ל-CA, ולהפנים את יתרונותיה עבורם".

"פלטפורמת CA Mainframe Chorus משמשת כאבן פינה באסטרטגיית הדור הבא שלנו לניהול מיינפריים, שמטרתה לסייע ללקוחות לצמצם את ההוצאות, לפשט את הניהול ולהגביר את גמישות המיחשוב", אמר דייטון סמרג'יאן, מנכ"ל יחידת פתרונות המיינפריים ב-CA העולמית. "השיפורים בפלטפורמת CA Mainframe Chorus וההרחבה של תפקידי הניהול מסייעים להכשיר את עובדי המיחשוב החדשים, אשר יפעילו את סביבות המיינפריים ההיברידיות מהדור הבא".

הכותב הוא שליח אנשים ומחשבים לארצות הברית

אל-על יישמה פלטפורמה חדשה של CA לניהול המיינפריים; ההיקף: מאות אלפי ד' Reviewed by on . חברת התעופה אל-על יישמה פלטפורמה חדשה של CA לניהול המיינפריים - כך חשפה אמש (ג') החברה בכנס CA World 2011 בלאס-וגאס. הפלטפורמה, CA Mainframe Chorus, נועדה לספק חברת התעופה אל-על יישמה פלטפורמה חדשה של CA לניהול המיינפריים - כך חשפה אמש (ג') החברה בכנס CA World 2011 בלאס-וגאס. הפלטפורמה, CA Mainframe Chorus, נועדה לספק Rating:

הגיבו