- אנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות - https://www.pc.co.il -

סאני מטלטלת את שוק הסלולר: מציעה חבילת תקשורת ב-14.90 שקלים

סאני תקשורת, היבואנית הרשמית של סמסונג בישראל, בישרה היום (ב') כי תתחיל לספק לאלתר חבילת סלולר שהיא המשתלמת בישראל: שיחות וסמסים ללא הגבלה, ואינטרנט בהקיף 50 ג'יגה בייט בחודש, בעלות של 14.90 שקלים בחודש, כולל אחריות. המחיר האטרקטיבי יוצע בהתחייבות לשנה. כקבוע בחוק בישראל, סאני לא תתנה את קניית החבילה ברכישת מכשירי סמסונג.

לפי ההודעה הרשמית של החברה, ללקוחות יוצעו חנויות בפריסה רחבה, מעבדות שירות זמינות ומוקד טלפוני ואילו שירותי האינטרנט יתבססו על התשתית הסלולרית של חברת הוט מובייל.

מדובר בטלטלה של ממש בשוק המקומי שבו, עד היום, הציעה חברת אקספון 018, עם המותג שלה We4g, את החבילה האטרקטיבית והזולה ביותר בישראל, בעלות 19 שקלים בחודש. חבילה זו כללה, בנוסף לשיחות וסמסים ללא הגבלה, גלישה בנפח 10 ג'יגה בייט. סאני למעשה מציעה דיל משודרג, שגם עולה ארבעה שקלים פחות, ושבנוסף נפח הגלישה הנכלל בו גדול פי חמישה מזה של We4g.

בהודעתה לתקשורת ציינה סאני כי "על פי הנתונים האחרונים שפורסמו על נתחי שוק הטלפונים הסלולריים בישראל, סמסונג הצליחה להגיע לנתח שוק של למעלה מ-60%, תוך דחיקת נתחי השוק של אפל והיצרניות הסיניות וואווי ושיאומי".

החברה הוסיפה וכתבה כי היא מוכרת למעלה מ-50 אלף מכשירים בחודש, בפריסה של מעל ל-1,000 נקודות מכירה, ומייצרת סינרגיה בהצעת מכשיר בטכנולוגיה חדשנית עם חבילת הסלולר שנחשבת כעת כמשתלמת ביותר.