- אנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות - https://www.pc.co.il -

888 רוכשת את אתר הימורי הספורט בטברייט ב-70 מיליון שקלים

חברת הגיימינג וההימורים ברשת הישראלית 888 הודיעה היום (ב') כי רכשה את אתר הימורי הספורט האירי בטברייט תמורת 15 מיליון ליש"ט, שהם 70 מיליון שקלים.

ב-888 אומרים שמטרת הרכישה היא להעמיק את האחיזה שלה בתחום הימורי הספורט. עוד ב-2008 השיקה החברה את המוצר שלה בתחום, שהוא הצומח מבין מוצריה, אלא שעד כה הוא התבסס על פלטפורמה חיצונית. עם רכישת בטברייט תוכל החברה להשתמש בטכנולוגיה שלה להימורי ספורט, כמו גם למשחקי פוקר, בינגו וקזינו. דירקטוריון 888 סבור שהרכישה תסייע לחברה בטווח הארוך בתחום הימורי הספורט, בהתבסס על יכולות השיווק והניתוח שלה. תהליך שילוב הטכנולוגיה של בטברייט יחל בהקדם, ו-888 כבר החלה להיערך אליו. הרוכשת תשווק את המוצר מיד עם תום ההטמעה של הטכנולוגיה החדשה.

תחום הימורי הספורט צומח בשנים האחרונות, וקיבל בוסט מסוים מאז שבית המשפט העליון של ארצות הברית פסק במאי האחרון שהמדינות השונות באיחוד רשאיות להתיר את ביצועם. בקיץ האחרון החלה 888 לשווק את מוצר הימורי הספורט שלה בניו-ג'רזי.

איתי פזנר, מנכ"ל 888, אמר כי "הרכישה של בטברייט מהווה אבן דרך משמעותית עבורנו. בכך, הקבוצה מקבלת את החלק שהיה חסר לה מבחינה טכנולוגית, וכעת יהיו בידינו כלל הפתרונות בכל ארבעת תחומי ההימורים המרכזיים".

הוא הוסיף ש-"החברה הפכה בשנים האחרונות למותג פופולרי בתחום הימורי הספורט ואנחנו מאמינים שזה הזמן הנכון לקחת לידינו בעלות על הטווח המלא של הפתרון בתחום. אנחנו בטוחים שהרכישה תגדיל את היקף הפעילות שלנו בתחום ותבדל אותנו בשוק הצומח של הימורי הספורט".

מדובר ברכישה השלישית במספר של 888 בחודשים האחרונים, כשהאחרונה שבהן בוצעה רק לפני שבועיים, עם קניית מוצרי הבינגו של ג'ט מנג'מנט הגיברלטרית תמורת 18 מיליון ליש"ט, שהם כ-85 מיליון שקלים.