תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עובדת גוגל נדרסה למוות על ידי אוטובוס הסעות החברה
גוגל

עובדת גוגל נדרסה למוות על ידי אוטובוס הסעות החברה

טרגדיה מול הקמפוס של גוגל במאונטיין וויו - השאטל של עובדי גוגל פגע והרג את עובדת החברה

מאת 8 בנובמבר 2018, 14:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עובדת של גוגל נהרגה ביום ב' האחרון בלילה, לאחר שנפגעה אנושות על ידי אוטובוס הסעות של החברה, כך מסרו גורמים רשמיים בענקית החיפוש.

אתמול (ד') דיווחה החברה כי הקורבן זוהתה כאמילי הונג, צעירה אסיאתית בשנות ה-20 לחייה אשר עבדה במחלקת הכספים של גוגל. "היא הביאה ניצוץ מדהים לגוגל", אמרה ג'ינה סקליאנו, דוברת החברה. "היא היתה סקרנית, יצירתית, אנליטית, חיובית, רחבת לב ונדיבה – תנחומינו העמוקים ביותר עם בני משפחתה וחבריה", הוסיפה הדוברת.

יצוין כי לגוגל חוזה עם שירותי הסעות חיצוניים להעברת עובדים במתכונת שאטל למקום העבודה וממנו, ואולם אנשי החברה סירבו לזהות את חברת הסעות בשמה.

לא מקרה ראשון

בעבר היה כבר אוטובוס של גוגל מעורב בתאונה עם אופנוע – ב-27 בדצמבר נהרג ג'וזף לופז, בן ה-30 מסן חוזה, בשדרות שורלין פינת רחוב פלימות', וגם אז אירע המקרה החמור ממש מחוץ למשרדיה של גוגל בבניין מספר 1600.

האירוע הטרגי התרחש בצומת הרחובות צ'רלסטון ושדרת הוף, ממש בסמוך לקמפוס הראשי של גוגל. אנשים שנוכחו במקום ביצעו בהונג ניסיונות החייאה, אבל מותה נקבע מאוחר יותר על ידי הפרמדיקים שהגיעו למקום.

משטרת מאונטיין וויו הגיבה לדיווחים על התאונה הנוכחית בסביבות השעה 18:45 (לפי שעון ארצות הברית, קליפורניה) ונציגיה סיפרו כי הנהג נשאר במקום התאונה ומשתף פעולה עם החוקרים, שבינתיים לא קבעו מי האשם באירוע הנורא. החקירה נמשכת.

עובדת גוגל נדרסה למוות על ידי אוטובוס הסעות החברה Reviewed by on . עובדת של גוגל נהרגה ביום ב' האחרון בלילה, לאחר שנפגעה אנושות על ידי אוטובוס הסעות של החברה, כך מסרו גורמים רשמיים בענקית החיפוש. אתמול (ד') דיווחה החברה כי הקור עובדת של גוגל נהרגה ביום ב' האחרון בלילה, לאחר שנפגעה אנושות על ידי אוטובוס הסעות של החברה, כך מסרו גורמים רשמיים בענקית החיפוש. אתמול (ד') דיווחה החברה כי הקור Rating: 0

הגיבו