תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גולפי-טק: רוצים לשחק גולף במציאות רבודה?
גולפזון. צילום: יח"צ

גולפי-טק: רוצים לשחק גולף במציאות רבודה?

סימולטור המשלב בין משחק פעיל לווירטואלי מאפשר לשחק גולף בכל מגרש בעולם ולדמות את תנאי מזג האוויר במקום באותו היום

מאת 28 באוגוסט 2018, 12:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סימולטור המדמה משחק גולף וירטואלי המשלב בין משחק פעיל לבין מציאות רבודה (AR) עולה בימים אלו לישראל.

טכנולוגיית הסימולטור משלבת בין משחק פעיל לווירטואלי באמצעות הדמיית מסלול גולף ומקרן תלת ממדי המאפשר לשחק על פי בחירה אישית בכל מגרש גולף בעולם ולדמות את תנאי מזג האוויר במקום באותו היום. כמו כן הסימולטור מאפשר משחק קבוצתי של עד 6 חברים.

בנוסף, המשחק מאפשר לשחקן לחבוט בכדור המונח על כר הדשא כאשר אלגוריתמים המעוגנים ב-251 פטנטים ייחודיים מנתחים על פי חוזקת המכה והזווית בה נחבט את המרחק, את מהירות הכדור והאם נכנס לגומחה המוצגת על המסך המתקדם ומדמה את הנקודה המדויקת אליה הגיע הכדור.

"להנגיש את תרבות הגולף לכלל הציבור"

גולפזון, חברה קוריאנית שהחלה בימים אלו למכור את הסימולטור בישראל, נמצאת בפריסה גלובאלית של 46 מדינות באסיה, אמריקה ואירופה. חזון החברה, לפי הודעתה, הוא "להנגיש את תרבות הגולף לכלל הציבור".

החברה משלבת בין גולף, טכנולוגיות IT ותרבות הספורט המתאימה לכל הגילאים. תרבות הגולף, אומרים בגולפזון, תפסה תאוצה והפכה אידיאלית למפגשים חברתיים ופעילויות חברתיות במועדון, התורמים רבות לשחקנים במגוון גילאים הכוללת כיום כ- 50 מיליון אנשים ברחבי העולם.

חן תורג'מן, מנכ"לית גולפזון ישראל, אמרה כי "אנו צופים כי בשלב ראשוני נכנס למרכזים מסחריים המעוניינים לייצר בידול בתחומי התרבות והפנאי, מרכזי קאנטרי שונים ברחבי הארץ, מגדלי יוקרה אשר יבקשו להעניק ללקוחותיהם ערך מוסף, מוסדות ציבוריים כמו מוסדות אקדמאיים אשר מעודדים אלמנטים של ספורט ופורקן מתחים. במקביל נעניק שירות ללקוחות קצה פרטיים אשר יביעו עניין להעמיד סימולטור בביתם ולשחק לבד, עם חברים, או עם כל המשפחה".

גולפי-טק: רוצים לשחק גולף במציאות רבודה? Reviewed by on . סימולטור המדמה משחק גולף וירטואלי המשלב בין משחק פעיל לבין מציאות רבודה (AR) עולה בימים אלו לישראל. טכנולוגיית הסימולטור משלבת בין משחק פעיל לווירטואלי באמצעות סימולטור המדמה משחק גולף וירטואלי המשלב בין משחק פעיל לבין מציאות רבודה (AR) עולה בימים אלו לישראל. טכנולוגיית הסימולטור משלבת בין משחק פעיל לווירטואלי באמצעות Rating: 0

הגיבו