תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » בינה מלאכותית » מנכ"ל אפל: "מוסיקה צריכה להיות אותנטית ולא מוכתבת אלגוריתם"
טים קוק, מנכ"ל אפל. צילום: BigStock

מנכ"ל אפל: "מוסיקה צריכה להיות אותנטית ולא מוכתבת אלגוריתם"

"מוסיקה צריכה להתמקד ב"אמנות ויצירה" בניגוד לזריקה של פיסות מידע. מוסיקה עדיפה על פני נטילת תרופה", אמר טים קוק ורמז לפעילותה של המתחרה ספוטיפיי

מאת 8 באוגוסט 2018, 16:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טים קוק, מנכ"ל אפל (Apple), אמר לאחרונה בראיון למגזין Fast Company כי הוא חושש לאובדן ההנאה והאותנטית של חובבי מוסיקה הנובעים מצריכת מוסיקה באופן אישי ועל פי טעם מוסיקלי מועדף בשל המעבר לצריכת "מוסיקה על פי אלגוריתמים".

קוק הוסיף ואמר כי כחברה, אפל מוטרדת מכך שבני האדם "מתייבשים" מצריכת מוסיקה ספונטנית וכי הם הופכים יותר ויותר מוכוונים מוסיקלית על ידי רשימות השמעה מוכתבות ושבלוניות המוגשות להם. לדבריו, "מוסיקה צריכה להתמקד ב"אמנות ויצירה" בניגוד לזריקה של פיסות מידע".

קוק שיתף את הקוראים באהבתו האישית למוסיקה ואמר כי הוא עצמו "לא יכול לשרוד אימון ספורט ללא מוסיקה". הוא הוסיף ואמר עוד כי לדעתו, "מוסיקה עדיפה על פני נטילת תרופה. מוסיקה מעוררת השראה ומקנה מוטיבציה. זה גם משהו בשעת לילה מאוחרת שעוזר לי להירגע".

קוק אמנם לא העביר ביקורת ישירה מפורשות את ספוטיפיי (Spotify), אולם דבריו עולים בקנה אחד עם הביקורת הממושכת של החברה כלפי המתחרה בתחום צריכת המוסיקה הדיגיטלית.

מנכ"ל אפל: "מוסיקה צריכה להיות אותנטית ולא מוכתבת אלגוריתם" Reviewed by on . טים קוק, מנכ"ל אפל (Apple), אמר לאחרונה בראיון למגזין Fast Company כי הוא חושש לאובדן ההנאה והאותנטית של חובבי מוסיקה הנובעים מצריכת מוסיקה באופן אישי ועל פי טע טים קוק, מנכ"ל אפל (Apple), אמר לאחרונה בראיון למגזין Fast Company כי הוא חושש לאובדן ההנאה והאותנטית של חובבי מוסיקה הנובעים מצריכת מוסיקה באופן אישי ועל פי טע Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    עומר ניניו

    ממש לא לאחרונה אלא בפברואר השנה (לפני 6 חודשים) במסגרת כתבה על החדשנות של אפל.
    אני משער שכתבתם את זה עכשיו כי הוא צוטט מחדש בכתבה אחרת של פסטיבל קומפני שיצאה עכשיו, על ספוטיפיי בכלל.

הגיבו