תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » סיסמה שנויה במחלוקת: גזענות מכוונת או פליטת מערכת אוטומטית?
סיסמה. צילום אילוסטרציה: BigStock

סיסמה שנויה במחלוקת: גזענות מכוונת או פליטת מערכת אוטומטית?

צירוף האותיות NIGGA עלה כסיסמה זמנית לחשבון לעובדת אפרו-אמריקנית בחברת האנרגיה PSE ועורר סערה: האם זה נעשה ממניעים גזעניים או באופן אקראי? ● כך או כך החברה התנצלה

מאת 5 באוגוסט 2018, 14:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם יכול להיות שמילה פוגענית גזענית נוצרה במערכת ממוחשבת בצורה אקראית ונשלחה כסיסמת כניסה זמנית לחשבון של חברת אנרגיה? למרות שזו הייתה התשובה של (PSE (Puget Sound Energy, אריקה קונווי לא ממש מאמינה לכך, ודורשת בדיקה בעניין.

קונווי, אפרו-אמריקנית הפעילה מזה שנים בסניף בסיאטל של הארגון הלאומי לקידום אנשים צבעונים, קיבלה כסיסמה זמנית לכניסה לחשבונה בחברת האנרגיה את האותיות NIGGA ולדעתה זה היה מכוון. קונווי אף טוענת, כי כאשר צלצלה לשירות הלקוחות של החברה, נציג השירות לא התייחס ברצינות לתלונתה וכעת, יחד עם נציגי הסניף המקומי של הארגון שהיא מתנדבת בו, היא דורשת להיפגש עם נציגי חברת האנרגיה כדי לברר את האירוע.

 "מתנצלים בפני הלקוחה והקהילה שלה"

PSE עדיין עומדת בתוקף על כך שהייתה זו סתם טעות שנוצרה במחשב. דוברת PSE אמרה כי "זה היה פוגעני, אין ספק בכך. אנו מתנצלים בפני הלקוחה והקהילה שלה על מה שקרה, ואנו מנסים לעשות כמיטב יכולתנו כדי לתקן זאת".

עוד ציינה החברה, כי תטפל בכל נושא הסיסמאות הזמניות בחודש הבא, ובינתיים ננקטו צעדים מידיים כדי שהמערכת תיצור סיסמאות זמניות מצירוף אקראי של אותיות וספרות כדי להימנע ממקרה כזה בעתיד.

סיסמה שנויה במחלוקת: גזענות מכוונת או פליטת מערכת אוטומטית? Reviewed by on . האם יכול להיות שמילה פוגענית גזענית נוצרה במערכת ממוחשבת בצורה אקראית ונשלחה כסיסמת כניסה זמנית לחשבון של חברת אנרגיה? למרות שזו הייתה התשובה של (PSE (Puget Sou האם יכול להיות שמילה פוגענית גזענית נוצרה במערכת ממוחשבת בצורה אקראית ונשלחה כסיסמת כניסה זמנית לחשבון של חברת אנרגיה? למרות שזו הייתה התשובה של (PSE (Puget Sou Rating: 0

הגיבו