תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אובר רוצה לזהות אתכם ביתר קלות
אובר

אובר רוצה לזהות אתכם ביתר קלות

השיקה כלי התייעלות חדשים לסייע לנהגים ולנוסעים לאתר זה את זה בקלות רבה יותר בשעות העומס ובאזורים העמוסים

מאת 17 ביולי 2018, 16:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אובר (Uber) הכריזה בימים אלה על מספר כלים חדשים שאמורים לעזור לנהג ולמזמיני הנסיעות לאתר זה את זה בקלות רבה יותר. זאת, בייחוד בשעות העומס ובאזורים העמוסים של הערים, בזמנים בהם יש גם לא מעט שמשתמשים בשירות בו זמנית באותם מקומות.

תכונה חדשה בשם Spotlight (זרקור) מאפשרת לנוסעים להשתמש במסך הטלפון שלהם כדי לבחור צבע מסוים ואז לעמוד ולהחזיק את המכשיר באוויר כשהנהג מתקרב לאזור שלהם כדי שהוא יוכל לראות ולזהות אותם. הנהג יקבל הודעה לגבי הצבע בו בחר המשתמש, וכך הוא יוכל לזהות יותר בקלות את הנוסע המיועד בקהל או בשעות לילה.

 'כבר מגיעים', 'הגעתי' או 'מחפש אותך'

תוספת חדשה אחרת היא משפטים מוגדרים מראש אותם יוכלו הנהגים לבחור בלחיצה קלה אחת בלבד כדי להודיע שהם 'כבר מגיעים', 'הגעתי' או 'מחפש אותך'.

שיפור אחרון נוסף, הפעם לטובת הנוסע בלבד, היא הבטחה שההסעות שהוזמנו מראש יגיעו בזמן. אם נהג של אובר יאחר ויגיע מחוץ למסגרת הזמן שנקבעה, אובר תעניק לנוסע הנחה של 10 דולר בנסיעה הבאה שלו. אובר מאפשרת להזמין נסיעה עם חלון הגעה של עד 30 דקות עד 30 יום מראש.

אובר רוצה לזהות אתכם ביתר קלות Reviewed by on . אובר (Uber) הכריזה בימים אלה על מספר כלים חדשים שאמורים לעזור לנהג ולמזמיני הנסיעות לאתר זה את זה בקלות רבה יותר. זאת, בייחוד בשעות העומס ובאזורים העמוסים של הע אובר (Uber) הכריזה בימים אלה על מספר כלים חדשים שאמורים לעזור לנהג ולמזמיני הנסיעות לאתר זה את זה בקלות רבה יותר. זאת, בייחוד בשעות העומס ובאזורים העמוסים של הע Rating: 0

הגיבו