תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבי יושעי, VMware: "היעד – להריץ את תשתיות ה-IT על גבי כל ענן"
אבי יושעי, CTO אזורי ומנהל גוף ההנדסה, VMware. צילום: ניב קנטור

אבי יושעי, VMware: "היעד – להריץ את תשתיות ה-IT על גבי כל ענן"

"הענן הפך למיינסטרים, על כן שמנו לנו למטרה לסייע לארגונים להגר אליו בצורה מאובטחת וקלה, עם אספקת יכולות לפיתוח אג'ילי", כך לדברי יושעי, CTO אזורי ומנהל גוף ההנדסה בחברה

מאת 20 בפברואר 2018, 9:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"ארגונים נדרשים ליותר גמישות במערכי ה-IT שלהם, עם מענה לאתגרים בעולם קיבולת ועומסי המחשוב, על מנת לקבל יכולות תפעוליות ועסקיות, כפי שנדרש כיום. התשובה לאתגרים הללו היא במתן יכולת לארגונים לפעול ולהריץ את תשתיות ה-IT על גבי כל ענן", כך אמר אבי יושעי, CTO אזורי ומנהל גוף ההנדסה, VMware.

יושעי דיבר בכנס הבכירים השנתי שערך הסניף הישראלי של ענקית הווירטואליציה. הכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, נערך אמש (ב') באולם רידינג 3 בנמל תל אביב.

לדברי יושעי, "הענן הפך למיינסטרים. יותר ויותר אנו מוצאים את עצמנו בדיונים אסטרטגיים עם אנשי ה-IT בארגונים בנושא המעבר לענן. שמנו לנו למטרה לסייע לארגונים להגר לענן בצורה מאובטחת וקלה, עם אספקת יכולות לפיתוח אג'ילי. החוזקה הטכנולוגיות שאנו מציעים, מאפשרת לארגונים להגיע בצורה בטוחה לעולמות התוכן הטכנולוגי החדשים. רק בדרך זו הארגונים יוכלו להיות חדשניים, וימשיכו להיות רלוונטיים ללקוחות שלהם – הפנימיים והחיצוניים".

כך, אמר יושעי, "באחרונה הכרזנו על הרחבת שיתוף הפעולה עם AWS (ר"ת Amazon Web Services). במסגרתו אנו מאפשרים ללקוחות הארגוניים להטמיע את התוכנות של VMware על גבי תשתיות הענן הציבורי של AWS. יכולות אלו מאפשרות לארגונים להיות גמישים, ולענות לאתגר הקיבולת ועומסי המחשוב".

למקסם את הערך אצל הלקוחות

אתגר נוסף, אמר יושעי, "הוא הרחבת גבולות הגזרה של הדטה סנטר". זה ייעשה, הסביר, "בבניית ענן פרטי שהוא תשתיות כשירות, IaaS. לאחר מכן הוא יתפתח ויהיה פלטפורמה כשירות, ואז, בשלב השלישי, נספק עליו שירותים מתקדמים יותר, בעולמות של קונטיינרים (מיכלים) וקוברנטיס (Kubernetes)".

לדברי יושעי, "באחרונה הכרזנו על פלטפורמה חדשה, PKS (ר"ת Pivotal Container Service) – "אנו, בשיתוף פעולה עם פיבוטל ועם גוגל (Google), מאפשרים הרצה של קוברנטיס, לטובת רשתות הייצור של ה-IT. זאת, עם מתן דגש לצרכים הנדרשים מצד ארגוני אנטרפרייז, כגון מיכון, ניתוח, ניטור, זמינות גבוהה ואבטחת מידע".

בדרך זו, אמר, "ארגונים יכולים להעביר חדשנות לייצור בצורה מהירה יותר, ולמנף את הדטה סנטר מוגדר תוכנה, SDDC, כתשתיות אחודות לקונטיינרים ולמכונות הווירטואליות. כך, אנו מאפשרים להנגיש את שני העולמות: לספק למפתחים כלי פיתוח מתקדמים להרצת קונטיינרים ומיקרו-שירותים, ומצד שני לאפשר ל-IT לנהל ולאבטח תשתיות אלו. עוד יצאנו בהכרזה לתחום הרשתות מוגדרות התוכנה, SD-WAN. זו מאפשרת לארגונים ולספקיות שירות להטמיע קישוריות WAN מאובטחת וגמישה".

יושעי סיכם באומרו כי "הסינרגיה בין המוצרים והשירותים השונים שלנו מאפשרת למקסם את הערך שלנו אצל הלקוחות".

הערב הסתיים בהופעה של הזמרת דקלה.

אבי יושעי, VMware: "היעד – להריץ את תשתיות ה-IT על גבי כל ענן" Reviewed by on . "ארגונים נדרשים ליותר גמישות במערכי ה-IT שלהם, עם מענה לאתגרים בעולם קיבולת ועומסי המחשוב, על מנת לקבל יכולות תפעוליות ועסקיות, כפי שנדרש כיום. התשובה לאתגרים ה "ארגונים נדרשים ליותר גמישות במערכי ה-IT שלהם, עם מענה לאתגרים בעולם קיבולת ועומסי המחשוב, על מנת לקבל יכולות תפעוליות ועסקיות, כפי שנדרש כיום. התשובה לאתגרים ה Rating: 0

הגיבו