האם יש דרך יעילה לעבור מהתקנים מסורתיים נקודתיים אל Scale up?

"הפתרונות החדשים של החברה מספקים תשתית מותאמת לענן שמשפרת משמעותית את ניהול האחסון המשני של הארגון", כך לדברי רונן נוי, סמנכ"ל מכירות בקומוולט

06/11/2017 16:31
רונן נוי, סמנכ"ל מכירות בקומוולט ישראל. צילום: יח"צ

קומוולט (Commvault), שעוסקת בניהול והגנה על מידע, השיקה את HyperScale Appliance ואת HyperScale Software, תשתיות מותאמות לענן, שמאפשרות ניהול מידע משני בהיקף נרחב.

"הביקוש לאחסון משני והצורך להוציא ערך חדש מעותקים משניים של מידע, מניע ארגונים רבים לחפש אחר חלופות לאחסון וניהול עומסי העבודה ההולכים וגדלים. ארגונים אלו מחפשים דרך יעילה לעבור מהתקנים מסורתיים נקודתיים אל Scale up", כך אמר רונן נוי, סמנכ"ל מכירות בקומוולט ישראל.

לדבריו, "לפי הנתונים שבידי החברה, כמעט 70% מנתוני הלקוחות נצרכים מעותק משני. פתרונות HyperScale אלה מסוגלים לעמוד בדרישות המתרחבות של שוק האחסון המשני, באמצעות אספקה של הגנת נתונים מודרנית מאוחדת, ופלטפורמת ניהול המספקת שירותים דמויי ענן בהפעלה מקומית.

"הארכיטקטורות הישנות להגנת נתונים אינן מתאימות יותר לסוג האג'יליות והיעילות שארגונים מודרניים זקוקים להם", אמר נוי. "קומוולט מגיבה לאופק הולך ומתרחב של הגנת נתונים, וקוראת תיגר על הסטטוס קוו של התקנים מסורתיים וגישות עתיקות, ומציגה חלופות לפתרונות נישה עם היצע HyperScale".

לדברי נוי, "הפתרונות זמינים כהתקן 'הכל כלול' או כתוכנה וארכיטקטורה Reference architecture mode, מה שמאפשר לארגונים חופש לבחור את ספק החומרה שלהם ולעמוד בדרישות ספציפיות בעוד הם מתכננים להתרחב בעתיד".

"הפתרונות תומכים בסביבות מגוונות ודינאמיות, ומשתלבים במערכי אחסון, hypervisors, אפליקציות וספקי ענן שונים". עוד הוא מציין עוד כי "פתרונות ה-HyperScale פותחו במיוחד כדי להגן ולהעביר בבטחה עומסי עבודה לרוחב כל סוג של תשתית, כולל ענן ציבורי, ענן פרטי והפעלה מקומית".

"היצע התשתית החדש נועד להחליף ארכיטקטורות scale-out מיושנות ומוצרים נקודתיים שהוכחו כבלתי יעילים ואשר דורשים החלפה מזה זמן רב", מסכם נוי.

"הפתרונות החדשים מספקים מודלים גמישים לרכישה ותפעול, ומאפשרים החלפה של חומרה מסורתית יקרה, המנעות מנעילת ספק, השגת אג'יליות מודרנית, וכניסה לכלכלת הענן".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים