תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מיקרוסופט תכסה בעדכון אחד לא פחות מ-94 פגיעויות
ניקיון בבית. אילוסטרציה: digitalista/BigStock

מיקרוסופט תכסה בעדכון אחד לא פחות מ-94 פגיעויות

לרוב נוהגת הענקית לשחרר כמה עדכוני אבטחה לשלל מוצריה ● אך מחר (ג') אמורה החברה לשחרר טלאי שמבחינה מספרית גרידא שובר את כל השיאים.

מאת 19 ביוני 2017, 16:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פעם בחודש, ביום שלישי הראשון אחרי ה-15 בחודש, נוהגת מיקרוסופט (Microsoft) לשחרר כמה עדכוני אבטחה לשלל מוצריה. אבל, מחר זה אמור להיות יום מיוחד. מחר (ג') אמורה החברה לשחרר טלאי שמבחינה מספרית גרידא שובר את כל השיאים.

העדכון מחר מתייחס ללא פחות מאשר 94 פגיעויות שונות ומגוונות בבת אחת. ויותר מכך, זמן קצר לאחר שהחברה מרדמונד הטליאה את Windows XP בגלל הכופרה WannaCry, צבר הטלאים הזה כולל ארבעה עדכונים נוספים למערכת ההפעלה שלמעשה אינה אמורה יותר לקבל עדכונים מזמן.

ולצד XP, אפילו Windows Vista, שלאחרונה הוצאה ממעגל התמיכה באופן מוחלט, זוכה לכמה טלאים למהדורות ה-32 וה-64 ביט שלה.

"יש לעדכן עכשיו"

כמו תמיד, יכיל העדכון גם טלאים עבור נגן הפלאש של אדובי (Adobe), וגם הפעם מדובר בטלאי ברמת חשיבות עליונה שמנסה לפתור 12 בעיות שקשורות לנגן זה, שהחמורה ביניהן היא הפעלת קוד לא רצוי במערכת הפגועה. העדכון הזה משפיע על העבודה של הנגן בתוך Edge ,Chrome וגם IE 11.

אם כבר הזכרנו דפדפנים, אז העדכון הזה כולל לא פחות מ-32 תיקונים עבור הדפדפנים של מיקרוסופט עצמה, כש-10 מהם מוגדרים כקריטיים, כשבאופן מפתיע משהו הבעיות הגדולות יותר שייכות דווקא לדפדפן המודרני יותר מבין השניים. כך או כך, שניהם נמצאים, מבחינת רמת הסיכון, בהגדרת "יש לעדכן עכשיו".

העדכונים עבור Windows 10, מערכת ההפעלה הנוכחית של מיקרוסופט הינם עדכונים מצטברים, וזה אומר שהוא יהיה גדול למדי ויכיל הרבה מאוד קבצים, למרות שיכול להיות שרבים מהם כבר עודכנו בפעמים קודמות כך שהם לא יעודכנו הפעם בפועל, אלא אם יתגלה שמשהו חסר.

עוד משהו שכלול בעדכון הזה הוא שדרוג של תבנית העבודה .NET מגרסה 4.6.2 לגרסה 4.7, שמציע בין השאר תמיכה בקריפטוגרפיה מתקדמת, שיפורי ביצועים ואמינות ועוד.

מיקרוסופט תכסה בעדכון אחד לא פחות מ-94 פגיעויות Reviewed by on . פעם בחודש, ביום שלישי הראשון אחרי ה-15 בחודש, נוהגת מיקרוסופט (Microsoft) לשחרר כמה עדכוני אבטחה לשלל מוצריה. אבל, מחר זה אמור להיות יום מיוחד. מחר (ג') אמורה ה פעם בחודש, ביום שלישי הראשון אחרי ה-15 בחודש, נוהגת מיקרוסופט (Microsoft) לשחרר כמה עדכוני אבטחה לשלל מוצריה. אבל, מחר זה אמור להיות יום מיוחד. מחר (ג') אמורה ה Rating: 0

הגיבו