תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » עופר רחום, סמנכ"ל חטיבת לקוחות האנטרפרייז במיקרוסופט – פורש

בלעדי לאנשים ומחשבים

עופר רחום, הסמנכ"ל הפורש של חטיבת הלקוחות ושותפי האנטרפרייז במיקרוסופט ישראל

עופר רחום, סמנכ"ל חטיבת לקוחות האנטרפרייז במיקרוסופט – פורש

רחום עוזב את תפקידו אחרי 16 שנים במיקרוסופט ישראל וחמש שנים בתפקידו הנוכחי ● מקורות בשוק מעריכים שהסיבה לפרישתו היא חילוקי דעות מקצועיים עם המנכ"לית, שלי לנדסמן

מאת 3 בנובמבר 2016, 13:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עופר רחום, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות ושותפי האנטרפרייז במיקרוסופט (Microsoft) ישראל, הודיע במפתיע על סיום תפקידו. טרם ידוע מי יחליף אותו.

מקורות בשוק מעריכים שהסיבה לפרישתו היא חילוקי דעות מקצועיים עם שלי לנדסמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל.

רחום הוא מהמנהלים הוותיקים בסניף הישראלי של מיקרוסופט. הוא החל לעבוד בחברה לפני 16 שנים, בתקופת כהונתו של המנכ"ל המייסד, אריה סקופ.

תפקידו הראשון היה מנהל מכירות לפלח הלקוחות העסקיים בחטיבת הלקוחות המוסדיים בחברה. ב-2011 מונה רחום לתפקידו הנוכחי על ידי המנכ"ל הקודם, דני ימין. במסגרת תפקיד זה הוא היה אחראי גם על קבוצת המומחים הטכנולוגיים ועל תחום הרישוי.

לא נמסרה תגובה מרחום עד לפרסום הידיעה.

עופר רחום, סמנכ"ל חטיבת לקוחות האנטרפרייז במיקרוסופט – פורש Reviewed by on . עופר רחום, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות ושותפי האנטרפרייז במיקרוסופט (Microsoft) ישראל, הודיע במפתיע על סיום תפקידו. טרם ידוע מי יחליף אותו. מקורות בשוק מעריכים שהסיבה עופר רחום, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות ושותפי האנטרפרייז במיקרוסופט (Microsoft) ישראל, הודיע במפתיע על סיום תפקידו. טרם ידוע מי יחליף אותו. מקורות בשוק מעריכים שהסיבה Rating: 0

הגיבו