תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » אתר יוטיוב ירד מהאוויר – וחזר לאחר דקות ארוכות
אין כניסה ליוטיוב

אתר יוטיוב ירד מהאוויר – וחזר לאחר דקות ארוכות

משתמשים שניסו להיכנס לעמוד הראשי של אתר הווידיאו הפופולרי קיבלו על המסך הודעת תקלה מספר 500

מאת 22 ביוני 2016, 14:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אתר יוטיוב (YouTube) נפל היום (ד') בשעות הצהרים ומשתמשים שניסו להיכנס אליו קיבלו הודעת תקלה. האתר חזר רק לאחר דקות ארוכות. לא ברורה הסיבה לתקלה.

בעמוד הראשי של יוטיוב נראתה בשעות הצהרים הודעת תקלה כללית בשרתים מספר 500, עם ג'יבריש מתחתיה. לצד זאת נכתבה הודעה שגרסה ש-"צוות של 'קופים' (מומחים – י"ה) שאומנו היטב התכנס כדי לטפל במצב. אם אתם רואים אותם, שילחו להם את זה כטקסט (צילומי מסך מבהילים אותם)".

התמונה שהופיעה על המסך בזמן התקלה

התמונה שהופיעה על המסך בזמן התקלה

דיווח על נפילת אתר הווידיאו הפופולרי פורסם בחשבון הטוויטר (Twitter) של Down right now, המדווח על אתרים ושירותים שנופלים. אנשיו צייצו כי "יוטיוב ירד מהאוויר או חווה בעיות בשירות, בהתבסס על דיווחים של משתמשים ומקורות נוספים".

יוטיוב, אחד האתרים הגדולים בעולם, לא חווה נפילות לעתים קרובות. מקור התקלה עדיין לא ברור, כאמור, אולם פריצה לכמה דקות לאתר בסדר גודל כזה מעוררת שאלות לא מעטות.

אתר יוטיוב ירד מהאוויר – וחזר לאחר דקות ארוכות Reviewed by on . אתר יוטיוב (YouTube) נפל היום (ד') בשעות הצהרים ומשתמשים שניסו להיכנס אליו קיבלו הודעת תקלה. האתר חזר רק לאחר דקות ארוכות. לא ברורה הסיבה לתקלה. בעמוד הראשי של אתר יוטיוב (YouTube) נפל היום (ד') בשעות הצהרים ומשתמשים שניסו להיכנס אליו קיבלו הודעת תקלה. האתר חזר רק לאחר דקות ארוכות. לא ברורה הסיבה לתקלה. בעמוד הראשי של Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    אזולאי יעקב

    זה רוצה לאמר שבכל הטכנולוגיה שלכם תשתמשו במסרים של רחמים ואהבה לכל האנושות ב בברכה יעקב האוהב

הגיבו