המנמ"רים המצטיינים: ראויים להערכה ופרס על מפעל חיים

הזוכים קיבלו את התארים על עבודתם ותרומתם, ועל היותם מובילים טכנולוגיים ● מיהם אלה שזכו בכבוד?

התארים למצטיינים. צילום אילוסטרציה: BigStock

מנמ"רים שמהווים מודלים לחיקוי, מנמ"רים ראויים להערכה ומנמ"רים שמתמידים בהצטיינות, לאחר שכבר קיבלו בעבר אותות הצטיינות – אלה הן הקטגוריות שבמסגרתן זכו היום (ב') מנהלי מערכות מידע מארגונים ומגזרים שונים במשק, כחלק מכנס CIO Road Map 2016 של אנשים ומחשבים. כמו כן, הוענקו באירוע פרס מפעל חיים ופרסי משרד החינוך.

במהלך הכנס, שנערך באולם האירועים LAGO בראשון לציון בהשתתפות מאות מנכ"לים מנמ"רים ועוד מקצועני IT בכירים, קיבלו הזוכים תארים על עבודתם ותרומתם, ועל היותם מובילים טכנולוגיים.

הזוכים נבחרו על ידי ועדה בראשותו של פרופ' גדי אריאב מאוניברסיטת תל אביב. חברי הוועדה היו: שלמה שמאי, מנמ"ר הפניקס; עדית שרויטמן, מנמ"רית החברה המרכזית למשקאות קלים; אודליה לבנון, סמנכ"לית אירני גרופ; ודן תל ניר, יועץ מחשוב בכיר.

ראויים להערכה

זוהר אלימלך, טיב טירת צבי
הוועדה החליטה לתת לאלימלך אות הצטיינות על הובלת פרויקט ERP, שכלל החלפת מערכת למערכת אינטגרטיבית לכל התהליכים בארגון – "במעלה" של One. אלימלך מנהל מחלקה קטנה אבל מגיע להישגים יפים. הוא חבר הנהלה ומשמש כמנמ"ר כבר 17 שנים. הוועדה ציינה כי הוא "מחויב לעסק והיה שותף מרכזי בניהול המשבר שעבר על החברה".

זוהר אלימלך, מנמ"ר טיב טירת צבי

זוהר אלימלך, מנמ"ר טיב טירת צבי

אלכס קורן, מפ"י
קורן הוא חבר הנהלת מפ"י (המרכז למיפוי ישראל), והוא הוביל פרויקט מעבר לווירטואליזציה ומקדם כניסה לענן הממשלתי. הוא מנהל תקציב של 30 מיליון שקלים ואחראי על 60 איש. הוועדה ציינה כי קורן הוא "שותף מלא לתהליכים שמפ"י מובילה בכל מה שקשור לדיגיטציה של תהליכים, ומשלב טכנולוגיה עם ניהול ליבת הייצור של הארגון".

אלכס קורן, מנמ"ר מפ"י

אלכס קורן, מנמ"ר מפ"י צילום: יח"צ

ניצן להט, נובולוג
להט הוביל פרויקטים כמו הקמת מרכז לוגיסטי לתרופות, על בסיס פיתוח עצמי. מערכות המידע והמחשוב מנוהלות בנובולוג ולהט אחראי עליהן. בשנה האחרונה עסק בטיפול במיזוג חברת פארמה עם נובולוג וכן בניהול שוטף מבוסס AS400. הוא אחראי על 16 איש, מהם שישה אנשי פיתוח. בנוסף, להט שם דגש על יעילות ואוטומציה. הוועדה ציינה כי הוא "מחובר לביזנס, מודע לתפקידו ורוצה להיות בעתיד מנכ"ל".

ניצן להט, מנמ"ר נובולוג

ניצן להט, מנמ"ר נובולוג

דן בן סימון, רשות הגבייה והאכיפה
בן סימון הוא מנמ"ר ברשות שאחראית על 2.7 מיליון תיקים. בין היתר, הוא הוביל פרויקטים מרכזיים, כגון פיתוח מסלקה המסדירה את היחסים בין חייב לבעל חוב והטמעת מערכת כלים שלובים. הוועדה ציינה כי "הוא יוצר תרבות מדידה, שם דגש על ניהול ועסקים, ומקדם שימוש ב-BI בארגונו".

דן בן סימון, מנמ"ר רשות האכיפה והגבייה. צילום: קובי קנטור

דן בן סימון, מנמ"ר רשות האכיפה והגבייה. צילום: קובי קנטור צילום: קובי קנטור ז"ל

יקי אלמוזנינו, נובל אנרג'י
אלמוזנינו מתמודד עם סביבת ניהול מורכבת, השייכת לארגון רב לאומי. על רקע זה הצליח להקים יחידת מחשוב מקומית ומנהל אותה תוך עצמאות מול החברה הגלובלית. הוא מנהל 15 איש, ובין היתר הוביל פרויקטים כמו העברת חדר המחשב ושיפור השירות ללקוח. בדברי הוועדה נכתב כי הוא "ממוקד בשינוי התרבות התעסוקתית בחברה ובקידום השימוש בענן".

יקי אלמוזנינו, מנמ"ר נובל אנרג'י

יקי אלמוזנינו, מנמ"ר נובל אנרג'י

צחי שלום, עיריית רמת השרון
שלום משמש, נוסף על תפקידו כמנמ"ר, גם כמנהל עיר חכמה ברשות המקומית. בין היתר, הוא הוביל פריסת מצלמות בעיר ורישותה ב-Wi-Fi. הוא מקדם פרויקטים שממשמים את חזון העיר החכמה, נוסף על הניהול השוטף של מערכות המידע, המבוססות, בין היתר, על אוטומציה החדשה.

צחי שלום, מנמ"ר ומנהל העיר החכמה בעיריית רמת השרון. צילום: קובי קנטור

צחי שלום, מנמ"ר ומנהל העיר החכמה בעיריית רמת השרון. צילום: קובי קנטור

פרס על מפעל חיים

ד"ר עדי קפליוק, לשעבר מנמ"ר עיריית גבעתיים ויו"ר פורום המנמ"רים בשלטון המקומי, קיבל במהלך הכנס אות הוקרה על מפעל חיים.

ד"ר קפליוק מסכם קריירה של 20 שנים, עם ניסיון במגוון האתגרים בשלטון המקומי, ורצון מתמשך לשיפור השירות לאזרחים והנגשת המידע לציבור באמצעות האינטרנט, תוך ניצול הטכנולוגיה לחיסכון בכוח אדם.

ד''ר עדי קפליוק, לשעבר מנמ''ר עיריית גבעתיים והיו''ר היוצא של פורום המנמ''רים ברשויות המקומיות. צילום: קובי קנטור

ד"ר עדי קפליוק, לשעבר מנמ"ר עיריית גבעתיים והיו"ר היוצא של פורום המנמ"רים ברשויות המקומיות. צילום: קובי קנטור

הוא תורם בלתי נלאה לקהילת ה-IT בשלטון המקומי וכיהן 22 שנים בעיריית גבעתיים, שם פיתח מהתחלה מערכות שתומכות ומקבלות החלטות בכל השירותים לתושב. ד"ר קפליוק פעל רבות לקידום מעמד המנמ"ר במשרדי הממשלה, כולל קידום התקן למנמ"ר המוניציפלי.

פרסי משרד החינוך

כמו כן, הוענקו שלושה אותות הצטיינות מיוחדים למדריכות תקשוב מצטיינות במשרד החינוך. מקבלות האותות הן שרית דור, עופר עופרי ויסמין ליסמן. את האותות העניק להן רוני דיין, ראש אגף טכנולוגיה ותקשוב במשרד החינוך.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים