תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » Daily Startup » די לתחרות: שיתוף פעולה מיוחד יאפשר להזניק את חברות הסטארט-אפ
עמוס טלמור, יו״ר מתחם היזמות Lighthouse, משקיע ויזם. צילום: רוני פרל

דיילי סטארט-אפ

די לתחרות: שיתוף פעולה מיוחד יאפשר להזניק את חברות הסטארט-אפ

Mesh ו-Lighthouse יאפשרו לסטארט-אפים שימוש חופשי במתחמי העבודה ברעננה ובמודיעין, ובמגוון השירותיםף לרבות חדרי הישיבות, מפגשי המנטורינג ותוכניות ההאצה השונות

מאת 14 באפריל 2016, 12:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מתחמי היזמות Mesh במודיעין ו-Lighthouse מרעננה מכריזים על שיתוף פעולה שמטרתו חיזוק קהילת הסטארט-אפים בישראל.

במסגרת שיתוף הפעולה יתאפשר ליזמים תושבי מודיעין ליהנות מכלל שירותי הסקלרטור Lighthouse, שיפתח במהלך מאי 2016 ברעננה, וליזמים מרעננה לעשות שימוש במתקנים שבמודיעין.

היזמים משתי הערים יוכלו להשתמש באופן חופשי במתחמי העבודה המשותפים בשתי הערים, לעשות שימוש מלא בחדרי הישיבות, לקחת חלק במפגשי האימון והמנטורינג ולהשתתף בתכניות ההאצה השונות של שני המתחמים.

משה פורת, המנכ"ל והיזם הנמרץ שהקים את Mesh

משה פורת, המנכ"ל והיזם הנמרץ שהקים את Mesh

לדברי משה פורת, מנכ"ל Mesh, "בכל העולם יש תחרות בין סטארט-אפים ובין מתחמי עבודה משותפים שונים. אנחנו רוצים להפוך את התמונה וליצור רשת, אריג של שיתופי פעולה שיאפשרו להזניק את היזמים קדימה. זו כבר לא עסקת נדל"ן. היזמים של Mesh ו-Lighthouse יוכלו לנתק את עצמם ממגבלות פיזיות של מקום, חניה או פקקים, ופשוט לעבוד, להיפגש ולהתקדם".

לדברי עמוס טלמור, היזם הסדרתי וה"סופר-אנג׳ל", ויו"ר Lighthouse, "המטרה שלנו היא להעלות – ובצורה משמעותית – את אחוזי ההצלחה של הסטארט-אפים הישראליים בקנה אחד עם גישת המצוינות של Mesh. היזמים ממודיעין ומרעננה מדברים את אותה שפה, הם ממוקדים ומפוקסים. המשימה שלנו לספק להם קשרים ענפים ופעילות יומיומית בקהילת ההון-סיכון הישראלית, וחיבור ישיר אל צמרת ההון-סיכון הישראלית לטובת גיוס השקעות חכמות".

די לתחרות: שיתוף פעולה מיוחד יאפשר להזניק את חברות הסטארט-אפ Reviewed by on . מתחמי היזמות Mesh במודיעין ו-Lighthouse מרעננה מכריזים על שיתוף פעולה שמטרתו חיזוק קהילת הסטארט-אפים בישראל. במסגרת שיתוף הפעולה יתאפשר ליזמים תושבי מודיעין ליה מתחמי היזמות Mesh במודיעין ו-Lighthouse מרעננה מכריזים על שיתוף פעולה שמטרתו חיזוק קהילת הסטארט-אפים בישראל. במסגרת שיתוף הפעולה יתאפשר ליזמים תושבי מודיעין ליה Rating: 0

הגיבו