אורן לשם, FreeForm: "ניתן ורצוי להעביר מסרים אינטראקטיביים באינטרנט ובמובייל"

"ארגונים יכולים לקחת את ערוץ המסמכים התפעוליים בארגון, ולהפוך אותו לערוץ שיווקי חכם", כך אמר לשם, מנכ''ל החברה ● ומה כל זה היה קשור למנמ''רים בבריכה של מי קרח?

אורן לשם, מנכ"ל Docomotion. צילום: קובי קנטור

"ניתן ורצוי להעביר מסרים אינטראקטיביים באינטרנט ובמובייל. ארגונים יכולים לקחת את ערוץ המסמכים התפעוליים בארגון, ולהפוך אותו לערוץ שיווקי חכם", כך אמר אורן לשם, מנכ"ל FreeForm.

לשם דיבר במסגרת אירוע בו חגגה קבוצת אוטופונט 25 שנה להקמתה. האירוע, בהפקת אנשים ומחשבים, נערך אמש (ב') באולם גדות, פארק גני יהושע בספורטק, תל אביב. את האירוע הנחה פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים.

צילום ועריכת וידיאו: ליאור רובינשטיין

אוטופונט קמה על ידי שני יזמים, דני רוטמן ועמוס שוחט, ולה חזון להוביל את תחום ההדפסה וניהול הפלט הארגוני בישראל. כיום היא קבוצה ולה שלוש חברות. הראשונה, אוטופונט APS, בית תוכנה שמתמחה בשיווק והטמעה של פתרונות לעולם ההדפסה המשרדית בישראל. חברה נוספת עוסקת בתחום ה-Document Generation בעולם הדיגיטל והמובייל, הן בגרסת הרישוי המסורתי, FreeForm, וכיום עם המוצר החדש בענן, Docomotion – פתרון שפותח ב-2014 ומספק מוצר על גבי פלטפורמת Force.com של Salesforce. פעילות נוספת בקבוצה, היא ICSC – מרכז הדרכה ל-HP, בראשות מוטי אסף.

אלון כהן, מנכ"ל אוטופונט APS, אמר כי החברה מתמחה בפתרונות הדפסה וניהול פלט, והיא סיימה להטמיע בשנה האחרונה שלושה פרויקטים גדולים של מרכזי הדפסה בחברות הביטוח כלל, מגדל והראל. בימים אלה, ציין, היא נערכת לביצוע פרויקט הטמעה רחב בקבוצת אלביט. כן היא מטמיעה מערכת סריקה חכמה במימון ישיר. "אנו אחראים ל-80% מהצ'קים המודפסים העוברים בין חברות", אמר כהן. "עשרות אלפי עובדים במשק המזדהים מול מדפסת, עושים זאת מול פתרון שלנו". הוא סיים באומרו כי "אנו כבר בענן, ואני מעריך כי נראה עוד עננים בהמשך".

אלון כהן, מנכ''ל אוטופונט APS. צילום: קובי קנטור

אלון כהן, מנכ"ל אוטופונט APS. צילום: קובי קנטור

לאחר מכן קבוצת מנמ"רים נכנסה לבריכה של מי קרח. זאת, כהדגמה וההכנה של נבחרת המגובשת בשיתוף אנשים ומחשבים, C3 וקבוצת אוטופונט, אשר ייקחו חלק בנבחרת ה-TOUGH MUDDER באנגליה, באירוע שייערך במאי 2016. המשתתפים יעברו את המסלול הקשוח של הכוחות המיוחדים של בריטניה, 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי קרח, חשמל וגז מדמיע, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור מכשולים רבים. את כל זה, הם יבצעו למען מטרת על – גיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, למען ילדים חולי סרטן.

בריכת המנמ"רים. צילום: קובי קנטור

בריכת המנמ"רים. צילום: קובי קנטור

ליאור שמואלי, מנכ"ל עמותת "גדולים מהחיים", אמר באירוע כי הוא עומד בראש ארגון ארצי המטפל בילדים חולי סרטן, אשר מלווים מדי שנה 1,500 ילדים חולים ובני משפחותיהם. העמותה, אמר שמואלי, עוסקת בשלושה תחומים עיקריים: שמחה – תמיכה נפשית ועזרה סוציאלית לחולים ולקרוביהם. השניה, בריאות – מימון תרופות הנמצאות מחוץ לסל הבריאות. הפעילות השלישית, ציין, היא תקווה, עם שינוי ארוך טווח. כך, אמר, הם הקימו גן חלומות – גן ילדים סטרילי בכפר אז"ר, לטובת ילדים חולים.

ליאור שמואלי, מנכ''ל עמותת "גדולים מהחיים". צילום: קובי קנטור

ליאור שמואלי, מנכ"ל עמותת "גדולים מהחיים". צילום: קובי קנטור

שמואלי סיים בציינו כי בשנה שעברה מחזור העמותה עמד על 17 מיליון שקל, כשהוצאות הנהלה עמדו על 5.2% בלבד, על מנת שרוב התרומות יגיעו ליעדן.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים