תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » נתי אברהמי: "לא צפויים שינויים בטלדור בזמן הקרוב"
נתי אברהמי, המנכ"ל הנכנס של טלדור. צילום: אור יעקב

ראיון ראשון עם המנכ"ל החדש

נתי אברהמי: "לא צפויים שינויים בטלדור בזמן הקרוב"

"לאחר שאכנס לתפקידי בטלדור, אלמד על החברה ועל הצוות, ורק אחר כך אעשה שינויים - אם יהיה צורך בכך", אמר אברהמי ● הוא יחל בתפקידו החדש בסוף אוקטובר וציין כי עד אז ימשיך כמנכ"ל יעל ב-"פול טיים"

מאת 4 באוגוסט 2015, 14:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"להערכתי, השנה הנוכחית תהיה מעט יותר טובה משנת 2014, אך לא בצורה דרמטית. הרבעון הרביעי השנה, כבכל שנה – יהיה רבעון טוב", כך אמר בראיון בלעדי לאנשים ומחשבים נתי אברהמי, מנכ"ל קבוצת יעל.

הבוקר פורסם בלעדית באנשים ומחשבים כי אברהמי, המנכ"ל הוותיק ביותר בענף ה-IT המקומי, ימונה למנכ"ל טלדור. הוא יחל בתפקידו בסוף אוקטובר השנה ועד אז ימשיך בתפקידו הנוכחי ביעל.

"אני עובר מתוך רצון לעזור לחברה עם תרבות מצוינת", הוא אומר בראיון לאנשים ומחשבים. "שמעתי על טלדור דברים מצוינים ואשמח להכיר את החברה. עד שאעזוב את יעל אהיה בה ב-'פול טיים'. לאחר שאכנס לתפקידי בטלדור, אלמד את החברה ואת הצוות. אם יהיה צורך בשינויים, אעשה אותם רק אחרי שאלמד – ויש לי הרבה מה ללמוד. אני לא מאמין בשיטת ה-'מטאטא החדש' שמגיע ויש לו ידע מיוחד. לא צפויים שינויים בהתחלה ולא בטוח שיהיו שינויים אחר כך".

אברהמי עובד ביעל מ-1993 ובטרם מונה למנכ"ל, שימש בה מנהל פרויקטים, מנהל תחום, מנהל אגף וסמנכ"ל. בנובמבר 1994 הוא קודם לתפקיד מנהל חטיבה וחבר הנהלה וביולי 1999 מונה למנכ"ל יעל. אברהמי הוא בוגר מערך המחשבים של צה"ל ובעל תואר הנדסאי מחשבים, תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה מאוניברסיטת בר אילן ו-MBA במנהל עסקים – כל התארים בהצטיינות. בין השנים 1999 ו-2006 רכשה קבוצת יעל בהנהגת אברהמי תשע חברות.

"אני עוזב מקום שאני בהחלט אוהב", אמר. "יש בקבוצת יעל צוות עובדים ומנהלים מצוין, וזו חברה בריאה וחזקה שנמצאת במצב טוב. יש לי הערכה רבה לצוות שתחתיי, כמו גם להנהלה ולבעלים שמעליי. אני משאיר מאחוריי חברה מצוינת".

לשאלת אנשים ומחשבים ענה אברהמי כי טרם נמצא לו מחליף ביעל וכי הנושא יטופל בתקופה הקרובה.

בטלדור יחליף אברהמי את אריה רימיני, שפורש לאחר שבע שנים. רימיני סיים בימים אלה את תפקידו בטלדור והוא יעבור לטקסס, שם יצטרף כשותף לסטארט-אפ Grid4C, שהקימה ומנהלת רעייתו, ד"ר נועה רושין-רימיני.

"אני עובר למקום חדש, אני רוצה להתנסות בעוד ארגון", ציין. "ממה שלמדתי, טלדור הוא ארגון מצוין, עם סל פתרונות רחב ופוטנציאל גדול. החלטתי להיענות לאתגר ולבוא ולתרום מכישרוני. זו חברה טובה ואעשה בה עוד יותר טוב. אביא את כל הניסיון שצברתי לרשות העובדים בטלדור וביחד נסייע לצוות לעשות עסקים טוב יותר".

אברהמי התייחס גם לעובדה שהוא עובר מהיותו מנכ"ל חברה המדורגת שמינית ב-STKI למנכ"ל חברה הנמצאת במקום השישי בו בקרב "ספקיות ערך מוסף", משמע – חברות האינטגרציה בשוק המקומי. לדבריו, "גם כיום, כאשר יעל מתמודדת על פרויקטים אנשיה פוגשים בחברות גדולות ממנה – וקטנות ממנה. אני מניח שכאהיה בטלדור, שעל פי STKI מדורגת במקום גבוה יותר, היא תתמודד במכרזים מול חברות IT גדולות יותר".

נתי אברהמי: "לא צפויים שינויים בטלדור בזמן הקרוב" Reviewed by on . "להערכתי, השנה הנוכחית תהיה מעט יותר טובה משנת 2014, אך לא בצורה דרמטית. הרבעון הרביעי השנה, כבכל שנה - יהיה רבעון טוב", כך אמר בראיון בלעדי לאנשים ומחשבים נתי "להערכתי, השנה הנוכחית תהיה מעט יותר טובה משנת 2014, אך לא בצורה דרמטית. הרבעון הרביעי השנה, כבכל שנה - יהיה רבעון טוב", כך אמר בראיון בלעדי לאנשים ומחשבים נתי Rating: 0

תגובות (4)

 • Avatar

  נוני

  לצערי הרב לא יעזור
  עוד אדם מוכשר שמגיע עם כוונות טובות לארגון שחצן מתנשא ומרוסק.
  סוף הארגון הזה ליפול וזה יקרה בקרוב מאוד.
  בעיקר בגלל היחס לאנשי מקצוע טובים שעוזבים כמו זבובים.

 • Avatar

  איציק

  לחברות כמו יעל תוכנה או טלדור אין שום ערך מוסף כי במהות מדובר בחברות כ"א שהיחס שלהן לעובדים מבוסס על הפער בין התעריף שהן גובות לשכר המשולם לעובד.
  כנראה שנתי החליט לעבור לחברה ציבורית כדי לשפר את תנאיו האישיים.

 • Avatar

  מוטי

  'עוזב חברה מצויינת', 'בא לחברה מצויינת'.. וכו'.
  חוכמה ממש משפריצה מדבריו כאן.
  ממש מזכיר את שפינוזה.

 • Avatar

  אלי

  מעניין מה יקרה עכשיו בקבוצות הבת
  טירן לוי התחרה על התפקיד והפסיד
  נתן פרדיחי התחרה על התפקיד והפסיד
  שניהם הולכים הביתה?
  טוכמן הולך הביתה?
  ברק דותן מוכר?
  כל התשובות נכונות!

הגיבו