- אנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות - https://www.pc.co.il -

מטריקס רוכשת חברה לפיתוח אפליקציות מובייל במיליוני שקלים

מטריקס רכשה את OnO Apps, חברה העוסקת בפיתוח אפליקציות מובייל. היקף העסקה לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותה במיליוני שקלים.

OnO Apps הוקמה ב-2009 ומאז פיתחה 260 אפליקציות מובייל ל-150 לקוחות – חברות וסטארט-אפים בארץ ובעולם. הנרכשת מספקת שירותי איפיון, עיצוב, פיתוח ובדיקות – עם התמקדות בתחום אפליקציות מובייל. לחברה שלושה מייסדים – אור קוברסקי, נמרוד בר לוין ועודד אורון, והיא מונה כיום 40 מומחי טכנולוגיה ועיצוב, הפועלים בעולמות המובייל לסביבת
iOS, אנדרואיד (Android) ו-HTML5.

OnO Apps תשולב בחטיבת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיות של מטריקס, ופעילותה תאוחד עם פעילות המובייל בחטיבה. לדברי דליה רובינסון, סמנכ"לית ומנהלת חטיבת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיות במטריקס, "הרכישה נועדה לבסס את היכולות של מטריקס באספקת שירותים ופתרונות מתקדמים לסביבת המובייל. שילוב זה יאפשר לנו להרחיב את סל השירותים שלנו". היא ציינה כי "עובדי הנרכשת ישתפו פעולה עם אנשי 8300 – הזרוע העסקית החדשה של מטריקס, המספקת שירותים ופתרונות טכנולוגיים ועסקיים לקהיליית הסטארט-אפים וחברות הטכנולוגיה".

נמרוד בר לוין, מייסד שותף ומנהל עסקי ב- OnO Apps, אמר כי "האנשים שלנו קידמו אותנו והביאו ליצירת מאות אפליקציות ללקוחות – ובכך לצבירת ידע וניסיון רב וייחודי בתחום, כמו גם ליכולות לספק פתרונות ושירותים איכותיים בזמנים מאתגרים. בשל רכישת מטריקס, נרחיב את הצוותים שלנו ונגיע לתחומי פעילות וללקוחות חדשים, תוך המשך פעילות מול חברות סטארט-אפ בישראל ובעולם".