תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » BDO זיו האפט רכשה את השליטה ב-BICS ישראל תמורת מיליוני שקלים
רו"ח ירון פלד, שותף מנהל חברת הייעוץ הניהולי והייעוץ במערכות מידע ב-BDO זיו האפט

BDO זיו האפט רכשה את השליטה ב-BICS ישראל תמורת מיליוני שקלים

החברה הנרכשת מתמחה בתחומי ה-BI וה-SAP Analytics ● היא תהפוך לחברה בת של הפירמה

מאת 30 במרץ 2015, 11:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פירמת BDO זיו האפט רכשה את השליטה ב-BICS ישראל – חברה שמתמחה במגזר פתרונות ה-SAP Analytics ובתחומי ה-Business Analytics וה-BI Mobile מעל פלטפורמת סאפ (SAP) – תמורת מיליוני שקלים. שיעור האחזקות שנרכש לא פורסם.

BICS ישראל היא שותף VAR של סאפ בתחום ה-SAP Analytics וספק מורשה של משרד הביטחון. כחברת ייעוץ ויישום בתחום טכנולוגית המידע, היא מספקת פתרונות עסקיים עבור מגוון דרישות השוק, החל משלב מציאת פתרונות BI למגוון תהליכים עסקיים חוצי ארגון עבור ביישום ובהטמעה, וכלה בניוד פתרונות הדיווח לסמארטפונים.

החברה נוסדה ב-2010 ומובילים אותה אדיר אורן, המנכ"ל, ושלומי ויס, המנהל הטכנולוגי. היא תתנהל כחברה בת של BDO זיו האפט ומנהליה ימשיכו בתפקידיהם כמנהלים וכבעלים, ביחד עם הפירמה.

אורן אמר כי "אנחנו מאמינים שביחד עם BDO זיו האפט והעובדה כי היא שותף זהב של סאפ בתחום פתרונות ה-SAP Business One, נצליח להמריא למחוזות חדשים בארץ ובעולם".

אדיר אורן, מנכ"ל BICS

אדיר אורן, מנכ"ל BICS

רו"ח ירון פלד, שותף ומנהל חברת הייעוץ ב-BDO זיו האפט, ציין כי "החבירה ל-BICS ישראל משתלבת היטב בראייה הניהולית של הפירמה במתן מענה כולל לצרכי הלקוחות, גם בתחומי ה-Business Analytics וה-Mobile BI. מדובר בשני תחומים חדשניים ומתפתחים המרכזים את תשומת הלב הן של הקהילה העסקית והן של חברות הטכנולוגיה".

BDO זיו האפט רכשה את השליטה ב-BICS ישראל תמורת מיליוני שקלים Reviewed by on . פירמת BDO זיו האפט רכשה את השליטה ב-BICS ישראל - חברה שמתמחה במגזר פתרונות ה-SAP Analytics ובתחומי ה-Business Analytics וה-BI Mobile מעל פלטפורמת סאפ (SAP) - תמ פירמת BDO זיו האפט רכשה את השליטה ב-BICS ישראל - חברה שמתמחה במגזר פתרונות ה-SAP Analytics ובתחומי ה-Business Analytics וה-BI Mobile מעל פלטפורמת סאפ (SAP) - תמ Rating: 0

הגיבו