תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מיקרוסופט רכשה את Sunrise ביותר מ-100 מיליון דולר
עם הרכישה, השמש זורחת ל-Sunrise

מיקרוסופט רכשה את Sunrise ביותר מ-100 מיליון דולר

החברה הנרכשת פיתחה אפליקציית יומן פופולרית ששולפת מידע מאפליקציות של משתמשים ומשירותים כמו היומן של גוגל, iCloud ו-Exchange

מאת 5 בפברואר 2015, 12:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) רוכשת את Sunrise Atelier, שפיתחה אפליקציית יומן פופולרית – כך על פי ידיעה שפורסמה אמש (ד') ב-TechCrunch. סכום הרכישה, לפי הידיעה, עומד לפחות על 100 מיליון דולר.

אפליקציית היומן של Sunrise פועלת בדפדפן במחשבים שולחניים, במכשירי iPhone ואנדרואיד (Android) ובטאבלטי iPad. היא שולפת מידע מאפליקציות היומן של המשתמשים ומשירותי צד שלישי דוגמת היומן של גוגל (Google), שירות iCloud של אפל (Apple) ו-Exchange של מיקרוסופט עצמה. האפליקציה זכתה לשבחים רבים על העיצוב הנקי, היכולת לארגן מידע ממקורות מרובים והצגת מידע מותאם למיקום של המשתמש.

לפי הידיעה ב-TechCrunch, מיקרוסופט תמשיך להציע את האפליקציה להורדה חופשית ובמקביל תשלב את הטכנולוגיה במוצרים עתידיים משלה.

דובר מיקרוסופט סירב להגיב ולא ניתן היה לקבל תגובה מ-Sunrise.

מיקרוסופט רכשה את Sunrise ביותר מ-100 מיליון דולר Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) רוכשת את Sunrise Atelier, שפיתחה אפליקציית יומן פופולרית - כך על פי ידיעה שפורסמה אמש (ד') ב-TechCrunch. סכום הרכישה, לפי הידיעה, עומד לפח מיקרוסופט (Microsoft) רוכשת את Sunrise Atelier, שפיתחה אפליקציית יומן פופולרית - כך על פי ידיעה שפורסמה אמש (ד') ב-TechCrunch. סכום הרכישה, לפי הידיעה, עומד לפח Rating: 0

הגיבו