תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » פייסבוק מכחישה: Lizard Squad לא פרצו אלינו
מה רוצה הצפרדע מפייסבוק? מתוך חשבון הטוויטר של Lizard Squad

פייסבוק מכחישה: Lizard Squad לא פרצו אלינו

מהרשת החברתית נמסר כי ההשבתה שאירעה הבוקר (ג') לא נגרמה כתוצאה מאירוע אבטחת מידע או סייבר, אלא מבעיות טכניות שנבעו משינוי בתצורה

מאת 27 בינואר 2015, 11:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ההשבתה של פייסבוק (Facebook), אינסטגרם (Instagram) וטינדר (Tinder), שאירעה הבוקר (ג'), לא בוצעה בעקבות מתקפה של Lizard Squad – כך על פי הרשת החברתית. מפייסבוק נמסר כי לא מדובר כלל באירוע אבטחת מידע או סייבר, כי אם בבעיות טכניות שנבעו משינוי בתצורה של הרשת החברתית.

חברי הקבוצה, שאחראים לפריצה שאירעה בשבוע שעבר לשרתי חברת התעופה מלזיה איירליינס (Malaysia Airlines), נטלו את האחריות לפיגוע הקיברנטי שהשבית הבוקר את שלושת השירותים הפופולריים למשך כשעה. הם עשו זאת בציוץ שפרסמו בחשבון הטוויטר (Twitter) שלהם, שקרוי LizardMafia. אנשי טינדר פרסמו בחשבון הטוויטר שלהם הודעה בה הם מעלים את האפשרות שמקורה של הפריצה לאפליקציית ההיכרויות בצפון קוריאה, כמו במקרה של סוני (SONY).

שלושת האתרים קרסו הבוקר, וגולשים לא יכולים היו לקרוא בהן (בחלק מהזמן), להעלות פוסטים ותמונות או להגיב – מכל פלטפורמה שהיא. לעומת זאת, ווטסאפ (WhatsApp), ששייכת אף היא לפייסבוק, פעלה במשך כל זמן התקלה כרגיל.

הידיעה עודכנה ב-12:56.

פייסבוק מכחישה: Lizard Squad לא פרצו אלינו Reviewed by on . ההשבתה של פייסבוק (Facebook), אינסטגרם (Instagram) וטינדר (Tinder), שאירעה הבוקר (ג'), לא בוצעה בעקבות מתקפה של Lizard Squad - כך על פי הרשת החברתית. מפייסבוק נ ההשבתה של פייסבוק (Facebook), אינסטגרם (Instagram) וטינדר (Tinder), שאירעה הבוקר (ג'), לא בוצעה בעקבות מתקפה של Lizard Squad - כך על פי הרשת החברתית. מפייסבוק נ Rating: 0

הגיבו