תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מיקרוסופט חשפה את Windows 10
האם עכשיו נהיה מקובלים יותר? Windows RT

מיקרוסופט חשפה את Windows 10

מערכת ההפעלה החדשה הותאמה לעידן של מסכים מרובים, ונועדה להקל על המשתמשים לעבור בין מחשבי PC, מחשבי לוח, טלפונים חכמים ומכשירים נוספים דוגמת קונסולות משחק או מקרני הולוגרמות

מאת 22 בינואר 2015, 12:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) חשפה ביום ד' את הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה חלונות – Windows 10 – וכן מכשיר נלבש חדש בשם HoloLens שמציג הולוגרמות תלת ממדיות.

על פי מיקרוסופט, מערכת ההפעלה החדשה הותאמה לעידן של מסכים מרובים, ונועדה להקל על המשתמשים לעבור בין מחשבי PC, מחשבי לוח, טלפונים חכמים ומכשירים נוספים דוגמת קונסולות משחק או מקרני הולוגרמות. כדי להציע חוויה דומה בכל המסכים של המכשירים השונים, צוידה Windows 10 בדפדפן חדש שיפעל בצמוד לסייען האישי של מיקרוסופט, אשר מכונה Cortana.

בניגוד למנהגה בעבר, תציע מיקרוסופט עוד השנה את מערכת ההפעלה החדשה כשדרוג חינם לכל המשתמשים ב-Windows 7 או ב-Windows 8.1 – שתי הגרסאות האחרונות של מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, בכל מחשב או מכשיר.

למי שנרתעו מהממשק המסורבל של Windows 8, מבטיחה מיקרוסופט כי Windows 10 תשוב להציע למשתמשים את החוויה המוכרת בכל המכשירים. למפתחים מבטיחה החברה פלטפורמה משותפת ליישומים שיפעלו בכל המכשירים. כדי להמחיש את ההבדל הגדול, על פי מיקרוסופט, בין מערכת ההפעלה הנוכחית למערכת ההפעלה הבאה, דילגה ענקית התוכנה על הספרה 9 – ועברה מ-Windows 8 ישירות ל-Windows 10.

"Windows 10 פותחה לעולם שיכיל יותר מכשירים מאנשים" אמר מנכ"ל מיקרוסופט, סטיה נדלה, באירוע שערכה מיקרוסופט לעיתונאים ואנליסטים במשרדיה הראשיים של החברה. לדבריו, במיקרוסופט מבקשים להציע "חוויה כוללת בכל המכשירים בבית ובעבודה".

מערכת ההפעלה החדשה תותקן גם בקונסולות Xbox, בעוד שאפליקציית Xbox למחשבים תעניק לשחקנים גישה להודעות, סרטונים ומשחקים ששיחקו בהם במכשירים מרובים.

באשר למכשיר HoloLens, במיקרוסופט לא ציינו מתי הוא יוצע למכירה, אך הבטיחו כי הוא יוכל לשמש הן למשחקים והן ליישומים מקצועיים, דוגמת הדמיה רפואית בזמן ניתוח או תיקוני שרברבות.

מיקרוסופט חשפה את Windows 10 Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) חשפה ביום ד' את הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה חלונות - Windows 10 – וכן מכשיר נלבש חדש בשם HoloLens שמציג הולוגרמות תלת ממדיות. על פי מיקרוסו מיקרוסופט (Microsoft) חשפה ביום ד' את הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה חלונות - Windows 10 – וכן מכשיר נלבש חדש בשם HoloLens שמציג הולוגרמות תלת ממדיות. על פי מיקרוסו Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    משה שי

    כיועץ נדל"ן שמצוי שעות רבות בסייבר ספייס,ובמרחב הוירטואלי,מברך על האתר הנפלא והנגיש שלכם,אתם מנגישים פלטפורמה וקשת רחבה של מידע עדכני ברשת,שנותן לי אינדיקציות חכמות כדי למנף ולמקסם עסקאות נדל"ן.
    בברכה משה שי יועץ נדל"ן ירושלים

הגיבו