- אנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות - https://www.pc.co.il -

סיכון מחושב נוסח דל

עובדי דל טכנולוגיות ישראל, מעל ל-1,000 איש, התאספו באחרונה מארבעת מרכזי החברה בישראל בסינמה סיטי גלילות, כדי לפגוש את האיש הבכיר ביותר בה אחרי מייקל דל. ג'ף קלארק, סגן יו"ר דל ומי שמנהל את כל קווי המוצרים שלה, הגיע מטקסס לביקור שני בישראל, במטרה לפגוש את העובדים, ובראשם את דן ענבר, מנכ"ל מרכזי הפיתוח של החברה בישראל, ואת צוות הפיתוח של אחד ממוצרי הדגל האסטרטגיים שלה בתחום האחסון. הוא נפגש גם עם ליאור פוני, מנכ"ל דל ישראל, המנהל את פעילות המכירות והשירותים של כל מוצרי החברה בארץ.

העובדים המצטיינים עם ג'ף קלארק, סגן יו"ר דל (רביעי מימין), ודן ענבר, מנכ"ל מרכזי הפיתוח של דל בישראל (חמישי מימין). צילום: טל שחר

העובדים המצטיינים עם ג'ף קלארק, סגן יו"ר דל (רביעי מימין), ודן ענבר, מנכ"ל מרכזי הפיתוח של דל בישראל (חמישי מימין). צילום: טל שחר

במפגש עם העובדים ויתר קלארק על המצגת המסורתית וביקש מהקהל המופתע לנהל שיח פתוח ולהציג לו את כל השאלות שעולות בראשם. הוא ציין בחיוך כי מדובר ב-"סיכון מחושב", לאור "האופי המוכר של הישראלים להקשות עם אינסוף שאלות". הקהל לא אכזב ושאל את קלארק שאלות אישיות ומקצועיות רבות, בין היתר על המאכל האהוב עליו, תחביבים והתפתחות הקריירה בת 30 השנים שלו בחברה.

קלארק התייחס באירוע למיזוג של דל עם EMC, שנכנס לתוקף לפני שלוש שנים, ואמר כי "זו הייתה החלטה נועזת, שמוכיחה את עצמה מחדש כנכונה מדי רבעון בתוצאות העסקיות של החברה ובמיצוב שלה בשוק מול המתחרים". לדבריו, לפעילות החדשנות בישראל יש תפקיד חשוב בצמיחה הטכנולוגית והעסקית של החברה: "אתם צריכים להיות גאים בעצמכם".

בצד הבידורי של האירוע התקיימה הופעה של דילוז'ן – להקת הבית של דל טכנולוגיות ישראל. כמו כן, קלארק חילק פרסי הצטיינות לעובדים המהווים מתנדבים מובילים למען הקהילה.