תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אזטק זכתה בתואר שותף השנה של מיקרוסופט בישראל

דיילי ציפי


אזטק זכתה בתואר שותף השנה של מיקרוסופט בישראל

מאת 31 ביולי 2018, 16:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אנשי אזטק טכנולוגיות סיפרו לדיילי ציפי בגאווה על זכייתה של החברה בתואר שותף השנה של מיקרוסופט בישראל לשנת 2018. הם מסרו כי החברה קיבלה את התואר במהלך כנס השותפים העולמי של מיקרוסופט, Inspire, שנערך החודש בלאס וגאס.

הסיבות לזכייה הן המצוינות והחדשנות שאזטק הפגינה, יכולותיה והישגיה ביישום פתרונות מבוססי טכנולוגיות של הענקית מרדמונד בקרב לקוחותיה ושיתוף הפעולה הנרחב והפורה עם מיקרוסופט ישראל. בחירת שותף השנה היא הכרה של כבוד שמביעה מיקרוסופט לשותפים שהוכיחו מצוינות עסקית במתן פתרונות מבוססי טכנולוגיות שלה ללקוחות במהלך אותה השנה. פרס זה מהווה הכרה בהצלחתה של אזטק, ובמעורבותה ושיתוף הפעולה הנרחב שלה עם מיקרוסופט ישראל, תוך הצגת חדשנות ומצוינות עסקית, שביעות רצון של לקוחותיה וגיוס לקוחות חדשים.

אבי ביניא, סמנכ"ל חטיבת השותפים במיקרוסופט ישראל, אמר בהתייחס לסיבות שהובילו לבחירתה של אזטק כי "במהלך שלוש השנים האחרונות עוברת אזטק תהליך של טרנספורמציה דיגיטלית, שתואם לטרנספורמציה שעוברת מיקרוסופט העולמית – תהליך שאותו מטמיעה אזטק בקרב לקוחותיה בהצלחה מרובה".

לדברי גבריאלה שוסטר, סגנית נשיא לחטיבת השותפים של מיקרוסופט העולמית, "אזטק הוכיחה את עצמה כשותף מוביל, בעל מומחיות יוצאת דופן וחדשנות שאנחנו רואים בה דוגמה לכל קהילת השותפים שלנו".

מרק בלנק, מנכ"ל אזטק, אמר כי "שיתוף הפעולה הפורה שלנו עם מיקרוסופט ישראל מבוסס מזה שנים רבות על חתירה משותפת לחדשנות ולמתן שירות ללא רבב ללקוחותינו, ואנחנו רואים בבחירתה בנו סמל להערכתה לעבודת הצוות ולחשיבה המשותפת. כשותף הגדול ביותר של מיקרוסופט, הובלנו במשך שנים את תחום הרישוי. הובלתה הנוכחית של אזקט גם את תחום הענן הינה המשך טבעי, המביא לידי ביטוי את הידע המקצועי של מנהלי הלקוחות שלנו ביחד עם הניסיון הטכנולוגי של חטיבת שירותי הענן".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מרק בלנק, מנכ"ל אזטק טכנולוגיות, עם גבריאלה שוסטר, סגנית נשיא חטיבת השותפים של מיקרוסופט העולמית, וגביע הזכייה. צילום: יח"צ

מרק בלנק, מנכ"ל אזטק טכנולוגיות, עם גבריאלה שוסטר, סגנית נשיא חטיבת השותפים של מיקרוסופט העולמית, וגביע הזכייה. צילום: יח"צ

אזטק זכתה בתואר שותף השנה של מיקרוסופט בישראל Reviewed by on . אנשי אזטק טכנולוגיות סיפרו לדיילי ציפי בגאווה על זכייתה של החברה בתואר שותף השנה של מיקרוסופט בישראל לשנת 2018. הם מסרו כי החברה קיבלה את התואר במהלך כנס השותפי אנשי אזטק טכנולוגיות סיפרו לדיילי ציפי בגאווה על זכייתה של החברה בתואר שותף השנה של מיקרוסופט בישראל לשנת 2018. הם מסרו כי החברה קיבלה את התואר במהלך כנס השותפי Rating: 0

הגיבו