תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » בר/בת מצווה של אור ללקויי ראייה – חלק ב'

דיילי ציפי


בר/בת מצווה של אור ללקויי ראייה – חלק ב'

מאת 14 במאי 2018, 13:47 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפני ימים אחדים התקיים בהיכל התרבות מנשה שבקיבוץ גן שמואל טקס בר/בת מצווה ל-125 ילדים לקויי ראייה, וכן בנים/בנות או אחים/ות ללקויי ראייה. האירוע אורגן ונוהל, זו השנה ה-18 ברציפות, על ידי גשר של אור – פרויקט המושתת כולו על מתנדבים, רובם מתעשיית ההיי-טק.

קרוב ל-800 אנשים נטלו חלק באירוע, בהם בני משפחה, מלווים, מתנדבי גשר של אור ועשרות חיילים מתנדבים.

האורחים הגיעו לאירוע בהסעות (שאורגנו על ידי מתנדבי הפרויקט) מרחבי הארץ, התקבלו בחולצות וכובעים ממותגים ובשלגונים, והופנו למתקן שעשועים שנבנה במיוחד עבורם. הם נהנו מארוחת צהריים חגיגית וטעימה, צפו בסרט עלילתי באורך מלא, מונגש בטכנולוגיה מיוחדת לעיוורים, נערכה להם הפתעה בדמות כוכבי נוער שחיכו להם לצילומים וחתימות, ומשם הם עברו לטקס חגיגי שכלל, בין היתר, הופעות של קטריקס ודורון ומישל כהן.

בסיום קיבל כל חוגג תעודת ברכה ומתנות בשווי של כ-1,200 שקלים. בנוסף, כלל האירוע הגרלת פרסים בה זכו שלושה ממשתפי האירוע בפרסים יקרי ערך: סוף שבוע במלון של ישרוטל לחמש נפשות (תרומת Idobet), מכשיר ראייה משוכלל תרומת אורקם ושבוע חופשה באירופה – כולל טיסה, מלון ו-1,000 יורו לבזבוזים לחוגג ולבן משפחה – תרומת אל עלהדקה ה-90 וגשר של אור.

"זוהי הזדמנות מרגשת שלנו לשמח כ-125 ילדים לקויי ראייה ואת בני משפחותיהם", הסביר ג'וני ירום, נשיא גשר של אור. "לשמחתנו, זכינו להיענות אדירה, של מאות אנשים, לקחת חלק באירוע ולשמח את הילדים. זה פשוט מחמם את הלב. השותפות הפעילה של חיילים מתנדבים באירוע מוסיפה לו נדבך חשוב ומרגש לא פחות".

פרויקט גשר של אור מתקיים מזה 18 שנים כיוזמה משותפת של יחידות צבאיות – שאותה יזם אל"מ (מיל') רונן זרצקי בתפקידו כמפקד ממכ"א, ושורה ארוכה של מתנדבים מתעשיית ההיי-טק – שאותם הוביל אליעזר (לייזי) אורן, נשיא מטריקס. היא מבוצעת בשיתוף פעולה הדוק עם שורת גופים ועמותות, ובכללם השירות לעיוור במשרד העבודה והרווחה, עמותת על"ה, המרכז לעיוור בישראל, הספרייה המרכזית לעיוורים, אופק לילדינו ועוד. הפרויקט פועל לקידום רווחתם של עיוורים ולקויי ראייה בישראל, ומבוסס על מתנדבים בלבד.

שורה ארוכה של חברות מהמובילות במשק תורמות לאירוע, וביניהן: בנק הפועליםבנק דיסקונטהראל חברה לביטוחישראכרט, מטריקס, One1דלקביטוח ישירהבנק הבינלאומיבנק מזרחי-טפחותמגדלSQLinkאינטגריטייעלבזקבזק בינלאומיCalי.א. מיטווך ועוד. כמו כן, משרד העבודה והרווחה משתתף בתקצוב האירוע, והמועצה המקומית מנשה-גן שמואל תרמה את האתר ושורה ארוכה של מתנדבים שתרמו להצלחת האירוע.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

ראש מנהלת יחידה 2020, אל"מ אריק קליימן, שבירך באירוע. צילום: יח"צ

ראש מנהלת יחידה 2020, אל"מ אריק קליימן, שבירך באירוע. צילום: יח"צ

מתקן השעשועים באירוע. צילום: יח"צ

מתקן השעשועים באירוע. צילום: יח"צ

מעסים עיוורים מפנקים את האורחים. צילום: יח"צ

מעסים עיוורים מפנקים את האורחים. צילום: יח"צ

מישל כהן בהופעה. צילום: יח"צ

מישל כהן בהופעה. צילום: יח"צ

הקהל מתלהב מההופעה של קטריקס ודורון. צילום: יח"צ

הקהל מתלהב מההופעה של קטריקס ודורון. צילום: יח"צ

מופע של להקת שגב שלום: שבע דקות לכבוד 70 שנים לישראל. צילום: יח"צ

מופע של להקת שגב שלום: שבע דקות לכבוד 70 שנים לישראל. צילום: יח"צ

לחלק א' לחצו כאן.

בר/בת מצווה של אור ללקויי ראייה – חלק ב' Reviewed by on . לפני ימים אחדים התקיים בהיכל התרבות מנשה שבקיבוץ גן שמואל טקס בר/בת מצווה ל-125 ילדים לקויי ראייה, וכן בנים/בנות או אחים/ות ללקויי ראייה. האירוע אורגן ונוהל, זו לפני ימים אחדים התקיים בהיכל התרבות מנשה שבקיבוץ גן שמואל טקס בר/בת מצווה ל-125 ילדים לקויי ראייה, וכן בנים/בנות או אחים/ות ללקויי ראייה. האירוע אורגן ונוהל, זו Rating: 0

הגיבו