עם חניכים מג'ון ברייס בדטה סנטר של מזרחי-טפחות בלוד

אילה חכים, מנהלת חטיבת הטכנולוגיה של בנק מזרחי טפחות. צילום: יח"צ

חניכי קורס המנמ"רים של ג'ון ברייס הדרכה התארחו באחרונה בדטה סנטר החדש של בנק מזרחי טפחות בלוד.

המשתתפים בקורס של זרוע ההדרכה של מטריקס יצאו מהכיתה כדי לראות איך הדברים עובדים בשטח והגיעו למרכז החדש. ביקור זה הוא חלק מהמסורת של הקורס, במסגרתו נפגשים המשתתפים עם אנשי מפתח במשק הישראלי במקום עבודתם.

אילה חכים, מנכ"לית חטיבת הטכנולוגיה של בנק מזרחי טפחות, תיארה בפני משתתפי הקורס את התהליכים המורכבים של ההקמה והמעבר לדטה סנטר בלוד, תוך כדי המשך פעילותו של הבנק באופן שוטף.

המשתתפים הוקסמו מהתכנון והביצוע המקצועיים של המעבר למרכז המחשבים, שלקח בחשבון את האלמנטים החיוניים, על מנת לאפשר עבודה ללא הפסקה גם בעתות חירום.

הדילמות של המנמ"ר

חכים שיתפה את המשתתפים בדילמות איתן צריך המנמ"ר להתמודד – הן בעבודה השוטפת והן בהצעדת הארגון ליעדים חדשים, שיעניקו לו ערך מוסף .כמו כן, היא הציגה דוגמאות לפעולות שהיא נוקטת במהלך העבודה על מנת לשמור על רציפות עבודת הבנק.

בתום הסיור הביעה חכים נכונות לשמור על קשר עם משתתפי הקורס ולעזור להם בפתרון בעיות בהן ייתקלו בעתיד.

לדברי בנצי שפירא, המנהל האקדמי של הקורס, "נהנינו מאירוח מקצועי ורחב לב. הקורס מאפשר למשתתפים לחוות מקרוב את העולם האמיתי בארגונים שונים, בנוסף להרצאות של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ושל מנמ"רים ותיקים ומנכ"לי חברות מובילות, שחולקים עם המשתתפים מניסיונם. כך אנחנו שומרים על הקשר עם השטח ומעניקים לתלמידים שלנו אפשרות לבדוק כיצד התכנים הנלמדים בכיתה מיושמים במציאות".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

משתתפי הקורס מאזינים להרצאתה של אילה חכים, מנהלת חטיבת הטכנולוגיה של בנק מזרחי טפחות. צילום: יח"צ

משתתפי הקורס מאזינים להרצאתה של אילה חכים, מנהלת חטיבת הטכנולוגיה של בנק מזרחי טפחות. צילום: יח"צ

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים