- אנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות - https://www.pc.co.il -

אירוע: כשיזמיות ותיקות ייעצו לצעירות איך להתקדם בעולם ההיי-טק הגברי

כ-100 נשים יזמיות ומשקיעות ישראליות הגיעו לאירוע נשים מממנות נשים, שאירחו דל טכנולוגיות וקרן ספרינגבורד אנטרפרייזס באחרונה במתחם מיינדספייס תל אביב. אינגריד דווין, שמובילה את רשת הנשים היזמיות בדל טכנולוגיות, ואיימי מילמן, נשיאת קרן ספרינגבורד, ראיינו על הבמה יזמיות ומשקיעות ישראליות, ששיתפו את קהל הנשים מניסיונן ונתנו טיפים להתנהלות בעולם היזמות, שידוע כגברי בעיקרו.

דווין ציינה את היכולת לספוג כישלונות ולהמשיך לדבוק במטרה כאחת התכונות הנדרשות למי שעוסקת ביזמות. היא הוסיפה כי ליזמים וליזמיות הישראליים יצא שם של בעלי יכולת גבוהה להתמודד עם כישלונות בדרך להצלחה. זיוה איגר, ראשת הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי במשרד הכלכלה, קראה לנשים להאמין בעצמן ולא לחשוש מכישלון, ועודדה אותן לפנות אליה בכל עניין, על מנת לקבל תמיכה בעסקיהן.

אניה מונרד, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית דל מזרח ומרכז אירופה, פתחה את האירוע ושיתפה את קהל הנשים בעובדה שאביה נולד בישראל ושלדעתה אין מתאימה מישראל, זירת החדשנות, לארח אירוע מסוג זה. בנוסף, היא המליצה לנשים: "מותר לכן להחצין רגשות, זו המשמעות האמיתית של גיוון תעסוקתי – לשמור על השוני".

[1]

בין המשתתפות באירוע ניתן היה למצוא את בת אנוש, מנהלת אסטרטגיה וחדשנות ב-Intuit Israel, עילית רז, מנכ"לית ומייסדת-שותפה של ג'ונקו, שמרית פרקול-פינקל, מנכ"לית ומייסדת-שותפה של ECOncrete Tech, וגלית צוקרמן, מנכ"לית ומייסדת מדסנס. עוד נראו בקהל ד"ר ארנה ברי, אשת היי-טק בכירה ויזמת מוכרת, וליאור פוני, מנכ"ל דל ישראל.

אירוע נשים מממנות נשים נודד בין 11 ערים בעולם, ומארח יזמיות ומשקיעות מקומיות, במטרה ליצור קהילה גלובלית של נשים שיתמכו בעסקי נשים ויקדמו השקעות, הזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה. זאת, על מנת למנף ולהרחיב את קהילת הנשים בעולם העסקים הבינלאומי.

דיילי ציפי, שהפמיניזם הוא נר לרגליה, צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

מימין: ליאור פוני, מנכ"ל דל ישראל; זיוה איגר, ראשת הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי במשרד הכלכלה; ואניה מונרד, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית דל מזרח ומרכז אירופה. צילום: אפי שמח

מימין: ליאור פוני, מנכ"ל דל ישראל; זיוה איגר, ראשת הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי במשרד הכלכלה; ואניה מונרד, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית דל מזרח ומרכז אירופה. צילום: אפי שמח

הקהל באירוע. צילום: אפי שמח

הקהל באירוע. צילום: אפי שמח