תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מה עשה מנהל הרשות הביומטרית בבית הכנסת של ישראכרט?

דיילי ציפי


מה עשה מנהל הרשות הביומטרית בבית הכנסת של ישראכרט?

מאת 16 באפריל 2018, 15:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אורח מיוחד הגיע באחרונה לישראכרט. לא בדיוק למשרדי החברה, אלא לבית הכנסת שקיים בבניין שבו היא שוכנת. הוא הגיע לאחד השיעורים על הרמב"ם שמקיים שם מדי יום א', בסוף יום העבודה, הרב יחיאל נוישטאט, שמכונה בפי כל הרב גוגל בגלל עומק ידיעותיו בכל נושא ונושא – בין אם דתי, מדעי או אחר.

את השיעור ייסדו לפני כ-10 שנים רונן זרצקי, שהיה באותו הזמן סמנכ"ל הטכנולוגיות הנמרץ (מלשון נמר) של ישראכרט, ואורן פרידר, עובד ותיק בחברה.

מה קשור מנהל הרשות הביומטרית לשיעור של הרב גוגל? המנהל, עצמון מינס, היה בעבר מנמ"ר צמרת – חברה בת של ישראכרט. בשל כך, הוא נהג להגיע לשיעור הרמב"ם בישראכרט בימי ראשון.

את ההזמנה לחדש ימים כקדם ולהגיע לשיעור הפעם יזם זרצקי, שממשיך להגיע לשיעור שאותו יזם גם לאחר שעזב את ישראכרט לפני כשנתיים והקים את חברת הייעוץ BSD IT.

דיילי ציפי הייתה, שמעה ונהנתה להשכיל מהחיבור המיוחד של תורה ועבודה. איך אומרים, במשפט שמתאים גם ליהדות וגם לישראכרט? אשראי (או אשריי) וטוב לי.

מימין: עצמון מינס, ראש הרשות הביומטרית, הרב יחיאל נוישטאט ורונן זרצקי

מימין: עצמון מינס, ראש הרשות הביומטרית, הרב יחיאל נוישטאט ורונן זרצקי

 

מה עשה מנהל הרשות הביומטרית בבית הכנסת של ישראכרט? Reviewed by on . אורח מיוחד הגיע באחרונה לישראכרט. לא בדיוק למשרדי החברה, אלא לבית הכנסת שקיים בבניין שבו היא שוכנת. הוא הגיע לאחד השיעורים על הרמב"ם שמקיים שם מדי יום א', בסוף אורח מיוחד הגיע באחרונה לישראכרט. לא בדיוק למשרדי החברה, אלא לבית הכנסת שקיים בבניין שבו היא שוכנת. הוא הגיע לאחד השיעורים על הרמב"ם שמקיים שם מדי יום א', בסוף Rating: 0

הגיבו