תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » חן ביבר מונה לסמנכ"ל המכירות של טלדור תקשורת
חן ביבר, סמנכ"ל המכירות של טלדור תקשורת. צילום: יח"צ

חן ביבר מונה לסמנכ"ל המכירות של טלדור תקשורת

מאת 18 בפברואר 2018, 11:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלדור הודיעה היום (א') על מינויו של חן ביבר לסמנכ"ל המכירות החדש של חטיבת התקשורת שלה. הוא יהיה אחראי על כלל מערך המכירות של החטיבה.

לביבר ניסיון של 25 שנים בתעשיית ה-IT, בתפקידי מכירות וניהול. בשמונה השנים האחרונות הוא מילא מספר תפקידים בטלדור תקשורת, ביניהם מנהל תחום מכירות לקוחות ציבוריים ופיננסיים ומנהל החטיבה ההיברידית.

סמנכ"ל המכירות החדש שייך ל-"דור המייסדים" של סלקום, שם עבד כ- 11 שנים. בתפקידו האחרון בחברת התקשורת הוא ניהל את תחום הלקוחות האסטרטגיים לתקשורת קווית ודטה סלולרי. תפקידים נוספים שמילא במהלך הקריירה המקצועית שלו הם מנהל תחום טלקום בזק בבינת תקשורת וסמנכ"ל המכירות של שילוח. ביבר הוא טכנאי אלקטרוניקה ומחשבים בהכשרתו, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים.

חן ביבר מונה לסמנכ"ל המכירות של טלדור תקשורת Reviewed by on . טלדור הודיעה היום (א') על מינויו של חן ביבר לסמנכ"ל המכירות החדש של חטיבת התקשורת שלה. הוא יהיה אחראי על כלל מערך המכירות של החטיבה. לביבר ניסיון של 25 שנים בתע טלדור הודיעה היום (א') על מינויו של חן ביבר לסמנכ"ל המכירות החדש של חטיבת התקשורת שלה. הוא יהיה אחראי על כלל מערך המכירות של החטיבה. לביבר ניסיון של 25 שנים בתע Rating: 0

הגיבו