תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מהקריה האקדמית אונו לכנס הבריאות הדיגיטלית בדיסלדורף

דיילי ציפי


מהקריה האקדמית אונו לכנס הבריאות הדיגיטלית בדיסלדורף

מאת 23 בנובמבר 2017, 11:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פרופ' טליה מירון-שץ הייתה בין המשתתפות הבולטות בכנס המכשור הרפואי Medica, שהתקיים באחרונה בדיסלדורף, גרמניה. במסגרת הכנס הנחתה פרופ' מירון-שץ, ביחד עם עמיתה הגרמני, ד"ר סטפן בקר, סדרת פאנלים והרצתה בנושא טרנדים חדשניים בתחום הבריאות הדיגיטלית – תחום שאותו היא חוקרת לעומק בשנים האחרונות.

לדבריה, "מדובר בכנס שמושך אליו את מיטב המוחות בתחום. השתתפו בו עשרות אלפי מבקרים, בהם מנהלי בתי חולים, חברות בינלאומיות וסטארט-אפים, והוקם בו דוכן ישראלי עם יותר מ-65 חברות".

בין השאר, עסקו הרצאותיה של פרופ' מירון-שץ בדפוסים וצרכים בתחום הבריאות הדיגיטלית, והיא הביאה בהן את הזווית הייחודית שלה, כפסיכולוגית שחוקרת קבלת החלטות רפואיות. "כבר קיימת. טכנולוגיה מתקדמת בתחום והאתגר הוא להביא ליישום נרחב שלה. מדובר בעיקר באתגר פסיכולוגי. נדרש להנגיש את הטכנולוגיה ואת המידע לחולים ולהניע אותם לפעולה לאורך זמן, כמו גם להפוך אותה לזמינה לרופאים. מעבר לממשק משתמש כמעט שקוף, חייבים להיות ברורים מה הבעיה הבוערת שהמוצר פותר עבורם", אמרה.

במסגרת האירוע התקיים פאנל משקיעים שאותו הובילה פרופ' מירון-שץ. נטלו בו חלק נציגים של קרנות הון-סיכון, בהן High Tech Gründerfonds ו-dHealth Ventures. כמו כן, השתתפו בו נציגים של שמונה חברות שזכו במימון אירופי, בהן הסטארט-אפ הישראלי Carmel Diagnostics, שעוסק בפוריות ופיתח טכנולוגיה לבחירת עוברים בתהליך IVF.

חדשנות ויזמות הינן ערכים אותם מקדמת הפקולטה למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו, שמתוך תפיסה זו היא מנגישה ארגז כלים של יזמות לכלל הסטודנטים בפקולטות השונות. כמו כן, כחלק אינטגרלי מתכנית הלימודים, מחויבים הסטודנטים לעבור קורס אקדמי ביזמות. פעילות נוספת של המוסד האקדמי בתחום היא מאיץ המיזמים StartOno Accelerator, שמציע תכנית יזמות בליווי מנטורים מובילים מהתעשייה. בראש המאיץ עומד יאיר סאקוב ובאחרונה יצא לדרך המחזור השני של התכנית.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

מימין: פרופ' טליה מירון-שץ מהקריה האקדמית אונו וד"ר סטפן בקר. צילום: שי מאמו

מימין: פרופ' טליה מירון-שץ מהקריה האקדמית אונו וד"ר סטפן בקר. צילום: שי מאמו

פרופ' טליה מירון-שץ מהקריה האקדמית אונו מרצה בכנס בדיסלדורף. צילום: שי מאמו

פרופ' טליה מירון-שץ מהקריה האקדמית אונו מרצה בכנס בדיסלדורף. צילום: שי מאמו

מהקריה האקדמית אונו לכנס הבריאות הדיגיטלית בדיסלדורף Reviewed by on . פרופ' טליה מירון-שץ הייתה בין המשתתפות הבולטות בכנס המכשור הרפואי Medica, שהתקיים באחרונה בדיסלדורף, גרמניה. במסגרת הכנס הנחתה פרופ' מירון-שץ, ביחד עם עמיתה הגר פרופ' טליה מירון-שץ הייתה בין המשתתפות הבולטות בכנס המכשור הרפואי Medica, שהתקיים באחרונה בדיסלדורף, גרמניה. במסגרת הכנס הנחתה פרופ' מירון-שץ, ביחד עם עמיתה הגר Rating: 0

הגיבו