תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מלם תים ברוח ספורטיבית

דיילי ציפי


מלם תים ברוח ספורטיבית

מאת 13 בנובמבר 2017, 16:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מלם תים מעודדת את עובדיה לשפר את הכושר הגופני שלהם והקימה לפני כשנה קבוצת ריצה, שחלק ממשתתפיה בעלי ניסיון ועבר ספורטיבי וחלקם עושים את צעדיהם הראשונים בתחום.

המשתתפים נפגשו פעמיים בשבוע באצטדיון המושבה בפתח תקווה וערכו אימון עם מאמן מקצועי, כדי להגיע לגולת הכותרת – השתתפות של קבוצת רצים ורצות ממלם תים במרוץ הלילה של תל אביב, שהתקיים באחרונה. 45 עובדות ועובדים מכל מחלקות וחטיבות החברה השתתפו בקבוצה ועמדו באתגר – ריצה למרחק של 10 ק"מ – בכבוד רב.

אודי ויינטראוב, מנכ"ל מלם תים, בירך את הרצים ואמר: "אני גאה בעובדינו שגילו רוח ספורטיבית, נחישות והתמדה, תוך התמקדות במטרה – כיאה לערכי החברה, המעודדת מצוינות בכל התחומים, בעבודה ומעבר לה. אין ספק שהשייכות לקבוצה ספורטיבית שכזו מחברת בין האנשים ותורמת לאווירת השיתוף ולתחושת גאוות היחידה. כחלק מהמגמה הספורטיבית בחברה, פועלות גם קבוצות כדורסל וכדורגל מקרב העובדים, ששמחים ליטול חלק בפעילות ונהנים 'לחלץ עצמות' אחרי יום עבודה".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה, רצה וחזרה עם תמונות.

חברים בקבוצת הריצה של מלם תים באימון. צילום: יח"צ

חברים בקבוצת הריצה של מלם תים באימון. צילום: יח"צ

מותחים שרירים במגרש האימונים. צילום: יח"צ

מותחים שרירים במגרש האימונים. צילום: יח"צ

חברים בקבוצה בסיום מרוץ הלילה של תל אביב. צילום: יח"צ

חברים בקבוצה בסיום מרוץ הלילה של תל אביב. צילום: יח"צ

מלם תים ברוח ספורטיבית Reviewed by on . מלם תים מעודדת את עובדיה לשפר את הכושר הגופני שלהם והקימה לפני כשנה קבוצת ריצה, שחלק ממשתתפיה בעלי ניסיון ועבר ספורטיבי וחלקם עושים את צעדיהם הראשונים בתחום. המ מלם תים מעודדת את עובדיה לשפר את הכושר הגופני שלהם והקימה לפני כשנה קבוצת ריצה, שחלק ממשתתפיה בעלי ניסיון ועבר ספורטיבי וחלקם עושים את צעדיהם הראשונים בתחום. המ Rating: 0

הגיבו