תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » משחקי הכס בלב תעשיית ההיי-טק בתל אביב

דיילי ציפי


משחקי הכס בלב תעשיית ההיי-טק בתל אביב

מאת 3 בספטמבר 2017, 15:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עשרות משתתפים, ובהם מנכ"לים רבים של סטארט-אפים, הגיעו לפני ימים אחדים למגדל שלום, בלב הסיטי של תל אביב, שם ערכה חברת חללי העבודה המשותפים אורבן פלייס אירוע לכבוד סיום העונה של משחקי הכס.

האירוע כלל מיני תערוכת משחקי הכס עם תמונות של הרגעים הגדולים מכל העונות של הסדרה, בר משקאות בהשראת הדמויות, דגלי משפחות האצולה המשתתפות בה ועוד.

כל מי שעקב אחרי העונות הקודמות יודע כי פרק 9 בכל עונה של משחקי הכס מהווה סימן דרך משמעותי בה. בכל אחד מפרקי ה-9 בשנים האחרונות נשברו שיאים והובאו בפני הצופים אירועים משמעותיים. אלא שבעונה הנוכחית נשברה המסורת והשיאים סופקו לצופים כבר בפרק השביעי, שבו הסתיימה העונה.

כאמור, את אקורד הסיום ואת השיאים הללו ציינו עשרות ממעריצי הסדרה מישראל באירוע במגדל שלום. "חשבנו שסיום העונה הוא הזדמנות טובה לגבש את הקהילה שנוצרה סביב הסדרה", אמר רומן לוי, מנכ"ל אורבן פלייס. "במידה רבה, ערך הקהילתיות שנבנה סביב הסדרה מזכיר את הקהילתיות בחללי העבודה של אורבן פלייס – ערך שמוביל אותנו בעבודתנו, ומייצר ליזמים ולסטארט-אפיסטים קהילה מגובשת".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

משחקי הכס במגדל שלום. צילום: אורבן פלייס

משחקי הכס במגדל שלום. צילום: אורבן פלייס

משתתפים באירוע. צילום: אורבן פלייס

משתתפים באירוע. צילום: אורבן פלייס

משחקי הכס בלב תעשיית ההיי-טק בתל אביב Reviewed by on . עשרות משתתפים, ובהם מנכ"לים רבים של סטארט-אפים, הגיעו לפני ימים אחדים למגדל שלום, בלב הסיטי של תל אביב, שם ערכה חברת חללי העבודה המשותפים אורבן פלייס אירוע לכבו עשרות משתתפים, ובהם מנכ"לים רבים של סטארט-אפים, הגיעו לפני ימים אחדים למגדל שלום, בלב הסיטי של תל אביב, שם ערכה חברת חללי העבודה המשותפים אורבן פלייס אירוע לכבו Rating: 0

הגיבו