תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » באו לבקר במאורת הנמר: ז'קלין וובר-בושר ואסף אגוזי
באו לבקר במאורת הנמר: מימין - אסף אגוזי, השותף המנהל של B-Hive בישראל; וז'קלין וובר-בושר מהנספחות המסחרית של שגרירות בלגיה בישראל

באו לבקר במאורת הנמר: ז'קלין וובר-בושר ואסף אגוזי

מאת 21 במאי 2017, 10:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפני ימים אחדים אירחתי במאורה את ז'קלין וובר-בושר מהנספחות המסחרית של שגרירות בלגיה בישראל ואת אסף אגוזי, השותף המנהל של B-Hive בישראל.

B-Hive היא פלטפורמה שמהווה מרכז ליצירת שיתופי פעולה בנושאי חדשנות. הפלטפורמה הוקמה תוך שיתוף פעולה בין משרד האוצר הבלגי לחברות פיננסיות כגון ING ,SWIFT ו-AXA, במטרה להמשיך ולמצב את בלגיה כמרכז פינטק עולמי. באחרונה פורסם שהמאמצים האלה נושאים פרי ובלגיה היא אמנם אחד ממרכזי הפינטק המובילים בעולם.

וובר-בושר ואגוזי הגיעו לפגישה במסגרת ההכנות לקראת הגעתה של משלחת B-Hive לארץ, שתשתתף בוועידת FinTech Junction של אנשים ומחשבים, ולקראת ההכרזה הרשמית על השקתו של הסניף הישראלי של B-Hive. אירוע ההשקה ייערך ב- 12 ביוני, בהשתתפות נציגים בכירים מתעשיות הבנקאות, הביטוח והפינטק באירופה ובישראל.

באו לבקר במאורת הנמר: ז'קלין וובר-בושר ואסף אגוזי Reviewed by on . לפני ימים אחדים אירחתי במאורה את ז'קלין וובר-בושר מהנספחות המסחרית של שגרירות בלגיה בישראל ואת אסף אגוזי, השותף המנהל של B-Hive בישראל. B-Hive היא פלטפורמה שמהו לפני ימים אחדים אירחתי במאורה את ז'קלין וובר-בושר מהנספחות המסחרית של שגרירות בלגיה בישראל ואת אסף אגוזי, השותף המנהל של B-Hive בישראל. B-Hive היא פלטפורמה שמהו Rating: 0

הגיבו