תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » יעל ופוג'יטסו משתפות פעולה

דיילי ציפי


יעל ופוג'יטסו משתפות פעולה

מאת 23 בפברואר 2017, 15:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בטקס חגיגי חתמו באחרונה פוג'יטסו (Fujitsu) ויעל פתרונות משולבים מקבוצת יעל על הסכם לשיתוף פעולה.

במסגרת ההסכם תספק קבוצת יעל תמיכה ללקוחות פוג'יטסו, כולל מלאי לוגיסטי לחלקי חילוף עבור מגוון פתרונותיה של זו בתחומי ה-IT, תשתיות המחשוב, פתרונות התקשורת ושירותים לשוק העסקי.

רענן ביבר, המנהל האזורי של פוג'יטסו בישראל, וליאור גולן, סמנכ"ל יעל פתרונות משולבים, חתמו על ההסכם וציינו כי הוא ייטיב עם שתי החברות ועם הלקוחות שלהן.

ביבר אמר ש-"יעל פתרונות משולבים מתמחה בניהול מערכי שירות גדולים לחברות חומרה מובילות. באמצעות הניסיון והצוות המקצועי של החברה, תציע פוג'יטסו ללקוחותיה בישראל מערך תמיכה אמין ושירותים 24 על 7 – תיקון במעבדה ושירות באתר הלקוח".

לדברי גולן, "קבוצת יעל מעניקה פתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ללקוחותיה. חטיבת הפתרונות מתמחה בפתרונות חומרה ותשתיות מזה שנים רבות. שיתוף הפעולה עם פוג'יטסו יצליח בזכות השילוב בין הפתרונות האמינים והאיכותיים שלה יחד עם תפיסת השירות שלנו, בקבוצת יעל".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

יעל ופוג'יטסו משתפות פעולה Reviewed by on . בטקס חגיגי חתמו באחרונה פוג'יטסו (Fujitsu) ויעל פתרונות משולבים מקבוצת יעל על הסכם לשיתוף פעולה. במסגרת ההסכם תספק קבוצת יעל תמיכה ללקוחות פוג'יטסו, כולל מלאי ל בטקס חגיגי חתמו באחרונה פוג'יטסו (Fujitsu) ויעל פתרונות משולבים מקבוצת יעל על הסכם לשיתוף פעולה. במסגרת ההסכם תספק קבוצת יעל תמיכה ללקוחות פוג'יטסו, כולל מלאי ל Rating: 0

הגיבו