תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » RBS והטכניון סיימו מחזור נוסף בקורס להסמכת PMP

דיילי ציפי


RBS והטכניון סיימו מחזור נוסף בקורס להסמכת PMP

מאת 6 בפברואר 2017, 11:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מחזור נוסף של קורס ההכנה לבחינות ההסמכה PMP של RBS והיחידה ללימודי המשך של הטכניון הסתיים באחרונה, באירוע חגיגי. שני הגופים מעבירים את הקורסים האלה בחמש השנים האחרונות.

נושא ההסמכות המקצועיות תופס תאוצה ברחבי העולם באופן כללי ובתחום ניהול הפרויקטים בפרט.

שי שרגל, מנכ״ל RBS ולשעבר נשיא העמותה לניהול פרויקטים בישראל, שהגיע לאירוע, הודה למשתתפים ואיחל להם הצלחה בבחינת ההסמכה. הוא הודה גם לצוות המדריכים של RBS וציין שבזכות השקעתם העצומה, הגיעה החברה להיקפי הכשרה עצומים.

"בשלושת העשורים האחרונים נחשפו לתוכניות ההכשרה שלנו בניהול פרויקטים כ-20 אלף משתתפים ברחבי העולם", הוסיף שרגל. ״למרות היקף הכשרה עצום זה, אני עדיין נרגש בכל פתיחתו וסגירתו של קורס, ובמיוחד מהודעות הברכה ששולחים הסטודנטים, לאחר שעברו בהצלחה את מבחן ההסמכה״.

לדבריו, "המטרה שלנו היא לסייע הן לעסקים ולחברות והן ברמה הלאומית במדינתנו, שבה מבוצעים כל העת פרויקטים רבים״.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

בתמונה: שי שרגל, מנכ"ל RBS, חמישי מימין (עם חולצה לבנה, כהרגלו) ובוגרי הקורס

בתמונה: שי שרגל, מנכ"ל RBS, חמישי מימין (עם חולצה לבנה, כהרגלו) ובוגרי הקורס

RBS והטכניון סיימו מחזור נוסף בקורס להסמכת PMP Reviewed by on . מחזור נוסף של קורס ההכנה לבחינות ההסמכה PMP של RBS והיחידה ללימודי המשך של הטכניון הסתיים באחרונה, באירוע חגיגי. שני הגופים מעבירים את הקורסים האלה בחמש השנים ה מחזור נוסף של קורס ההכנה לבחינות ההסמכה PMP של RBS והיחידה ללימודי המשך של הטכניון הסתיים באחרונה, באירוע חגיגי. שני הגופים מעבירים את הקורסים האלה בחמש השנים ה Rating: 0

הגיבו