תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מנכ"לית IATI ייצגה את ההיי-טק הישראלי בהונג קונג

דיילי ציפי


מנכ"לית IATI ייצגה את ההיי-טק הישראלי בהונג קונג

מאת 1 בפברואר 2017, 17:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

באחרונה נערך בהונג קונג מפגש בהשתתפות חברי הפורום של איגודי קרנות ההון-סיכון של אסיה, בהשתתפות נציגים בכירים מהונג קונג, סין, יפן, הפיליפינים, תאילנד, סינגפור, אינדונזיה ומדינות אחרות.

קרין מאיר רובינשטין, מנכ"לית האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות (IATI), ייצגה את ישראל באירוע המכובד, שאורגן על ידי איגוד קרנות ההון-סיכון של הונג קונג, HKVCA (ר"ת Hong Kong Venture Capital Association).

ג'וני צ'אן, נשיא HKVCA, הזמין את מאיר רובינשטין לאירוע, בתחילה כמשקיפה בלבד, אלא שמהר מאוד החליטו מנהלי האיגוד לשלב אותה בפורום כמשתתפת מן המניין. אחרי הכול, ישראל שייכת מבחינה גיאוגרפית לאסיה.

בסיום המפגש סיכמה מאיר רובינשטין עם צ'אן שפגישתם הבאה תיערך בישראל, כדי לבחון יחד אפשרויות לשיתוף פעולה בין המדינות בתחומי ההשקעה בחדשנות.

בעת שהותה בהונג קונג השתתפה מאיר רובינשטין גם באירוע StartMeUp – כנס של ממשלת הונג קונג בנושא סטארט-אפים. היא הוזמנה אליו כדי להציג את תעשיית החדשנות של ישראל, שזוכה להתעניינות רבה באסיה.

המפגשים בהונג קונג הם עוד פעילויות שעושים ארגון IATI, ומאיר רובינשטין בראשו, לקידום ההיי-טק הישראלי ברחבי העולם.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

עומדים במרכז: ג'וני צ'אן, נשיא HKVCA, וקרין מאיר רובינשטין, מנכ"לית IATI

עומדים במרכז: ג'וני צ'אן, נשיא HKVCA, וקרין מאיר רובינשטין, מנכ"לית IATI

מנכ"לית IATI ייצגה את ההיי-טק הישראלי בהונג קונג Reviewed by on . באחרונה נערך בהונג קונג מפגש בהשתתפות חברי הפורום של איגודי קרנות ההון-סיכון של אסיה, בהשתתפות נציגים בכירים מהונג קונג, סין, יפן, הפיליפינים, תאילנד, סינגפור, באחרונה נערך בהונג קונג מפגש בהשתתפות חברי הפורום של איגודי קרנות ההון-סיכון של אסיה, בהשתתפות נציגים בכירים מהונג קונג, סין, יפן, הפיליפינים, תאילנד, סינגפור, Rating: 0

הגיבו