תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » סאפ תרמה 20 אלף יורו למרכז פרס לשלום ולחדשנות
שמעון פרס ז"ל והמשתתפים באירוע KickApp Cup, שנערך במאי האחרון. צילום: אפרת סער

סאפ תרמה 20 אלף יורו למרכז פרס לשלום ולחדשנות

מנכ"ל החברה, ביל מק'דרמוט, אמר כי מטרת התרומה היא "לכבד את פועלו למען עתיד טוב יותר" ● מק'דרמוט כינה את פרס "מדינאי אמיתי, קשוח, אמיץ ושיודע להתאים את עצמו למציאות המשתנה"

מאת 13 באוקטובר 2016, 15:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סאפ (SAP) הרימה באחרונה תרומה של 20 אלף יורו למרכז פרס לשלום ולחדשנות – כך מסר ביל מק'דרמוט, מנכ"ל החברה, בציוץ בטוויטר (Twitter) האישי שלו. לדבריו, מטרת התרומה היא לכבד את זכרו של שמעון פרס ז"ל.

מק'דרמוט כתב בציוץ כי "הנשיא פרס היה מדינאי אמיתי, קשוח, אמיץ ושיודע להתאים את עצמו למציאות המשתנה".

הציוץ של ביל מק'דרמוט, מנכ"ל סאפ, לזכרו של שמעון פרס ז"ל

הציוץ של ביל מק'דרמוט, מנכ"ל סאפ, לזכרו של שמעון פרס ז"ל

סאפ ומרכז פרס לשלום שיתפו פעולה במאי האחרון, יחד עם ארגון הכדורגל הבינלאומי Street World Football, כשנערך ה-KickApp Cup במעבדות החברה ברעננה. ה-KickApp Cup הוא אירוע שמתקיים בחמש מדינות: ישראל, הונגריה, הודו, ברזיל וארצות הברית. מטרתו היא לפתח אפליקציות שיאפשרו לשפר את הקשר בין הספורט לקהילה באמצעות הטכנולוגיה.

30 צעירים מישראל ומהרשות הפלסטינית עבדו במסגרת האירוע יחד עם מפתחים במעבדת סאפ ברעננה על מנת ליצור אפליקציה שמשפרת את ההשפעה החברתית של ארגונים כמו מרכז פרס לשלום ולחדשנות. בנוסף, הם שיחקו כדורגל אלה עם אלה.

פרס נכח באירוע וחלק עם המשתתפים עם הידע שלו בטכנולוגיה עכשווית. הוא איתגר אותם לא להתבונן אל העבר, אלא להתמקד בעתיד.

סאפ תרמה 20 אלף יורו למרכז פרס לשלום ולחדשנות Reviewed by on . סאפ (SAP) הרימה באחרונה תרומה של 20 אלף יורו למרכז פרס לשלום ולחדשנות - כך מסר ביל מק'דרמוט, מנכ"ל החברה, בציוץ בטוויטר (Twitter) האישי שלו. לדבריו, מטרת התרומה סאפ (SAP) הרימה באחרונה תרומה של 20 אלף יורו למרכז פרס לשלום ולחדשנות - כך מסר ביל מק'דרמוט, מנכ"ל החברה, בציוץ בטוויטר (Twitter) האישי שלו. לדבריו, מטרת התרומה Rating: 0

הגיבו