תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » סאנדיסק עולה לכיתה א'

דיילי ציפי


סאנדיסק עולה לכיתה א'

מאת 24 ביולי 2016, 15:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בסאנדיסק (SanDisk) לא שוברים מסורת: גם השנה הוזמנו ילדי העובדים שעולים לכיתה א' לחגיגה מקדימה, שנערכה בספארי שברמת גן. הילדים נהנו מבילוי משותף, שכלל סיור ברכבת, האכלת ג'ירפות, כיבוד ושלל פינוקים ומתנות.

יצוין כי הילדים לא חזרו הביתה בידיים ריקות: התלמידים הצעירים יצאו מהספארי עם חולצה שכתוב עליה "גם אני עולה לכיתה א'", תיק ובו נגן המוזיקה Sansa Clip של סאנדיסק, מחברת ועט של החברה, מדבקות לספרים ומחברות עם השם הפרטי שלהם.

"גם השנה התרגשנו לחגוג עם העובדים את עליית ילדיהם לכיתה א'. אנחנו זוכים לפגוש את הילדים בפעילויות השונות של החברה, באירועי המשפחות והקייטנות. הם גדלים איתנו ואנחנו שמחים לחגוג איתם את השלב החדש והמיוחד בחייהם", אמרה רונית רונן קרפול, סמנכ"לית משאבי האנוש של סאנדיסק ישראל ואירופה.

לדבריה, "אנחנו מאחלים לכל העובדים וילדיהם המון הצלחה בדרכם החדשה".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

בת לעובדי סאנדיסק וג'ירפה בספארי

בת לעובדי סאנדיסק וג'ירפה בספארי

סאנדיסק עולה לכיתה א' Reviewed by on . בסאנדיסק (SanDisk) לא שוברים מסורת: גם השנה הוזמנו ילדי העובדים שעולים לכיתה א' לחגיגה מקדימה, שנערכה בספארי שברמת גן. הילדים נהנו מבילוי משותף, שכלל סיור ברכבת בסאנדיסק (SanDisk) לא שוברים מסורת: גם השנה הוזמנו ילדי העובדים שעולים לכיתה א' לחגיגה מקדימה, שנערכה בספארי שברמת גן. הילדים נהנו מבילוי משותף, שכלל סיור ברכבת Rating: 0

הגיבו