תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » בסאפ נערכים למגמות הבולטות של העתיד

דיילי ציפי


בסאפ נערכים למגמות הבולטות של העתיד

מאת 21 במרץ 2016, 14:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אורנה קליינמן, מנכ"לית מעבדות סאפ (SAP) בישראל, ביקרה באחרונה בחממת טרה ביקנעם.

היא הציגה בפני היזמים את האסטרטגיה של סאפ ל-2020, המבוססת על הטרנדים העסקיים והטכנולוגיים המרכזיים שצפויים להשפיע על ולעצב את המערכות ועסקי ה-IT בעתיד.

בדבריה ציינה קליינמן כי האינטרנט של עצמי (Internet of me) הוא אחת המגמות שצפויות להיות בולטות. הכוונה היא לכך שדברים מוחשיים הופכים להיות בעלי בינה ומחוברים – מה שמאפשר חוויה אישית ורלוונטית לסיטואציה.

מגמה אחרת אותה הציגה היא התחזית ששווקים ייהפכו למוכרי פתרונות ולא למוצרים, כשהבידול בין המתחרים יתבסס על הצלחתם בהשגת מטרות עסקיות מדידות עבור הלקוח.

קליינמן ומירב שמחי, מנהלת קשרים עם האקו-סיסטם במעבדות סאפ, שהצטרפה לביקור, ציינו שמרכז הפיתוח של סאפ בישראל מהווה גשר בין החברה העולמית וצרכיה לשוק המקומי, ומחובר לסטארט-אפים דרך קרנות ואקסלרטורים דוגמת The Junction ומרכזים ייעודיים דוגמת SOSA.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: אורנה קליינמן, מנכ"לית מעבדות סאפ בישראל, וברק גולדשטיין, שותף בקרן טרה ונצ'רס ומנכ"ל חממת טרה ביקנעם

מימין: אורנה קליינמן, מנכ"לית מעבדות סאפ בישראל, וברק גולדשטיין, שותף בקרן טרה ונצ'רס ומנכ"ל חממת טרה ביקנעם

בסאפ נערכים למגמות הבולטות של העתיד Reviewed by on . אורנה קליינמן, מנכ"לית מעבדות סאפ (SAP) בישראל, ביקרה באחרונה בחממת טרה ביקנעם. היא הציגה בפני היזמים את האסטרטגיה של סאפ ל-2020, המבוססת על הטרנדים העסקיים והט אורנה קליינמן, מנכ"לית מעבדות סאפ (SAP) בישראל, ביקרה באחרונה בחממת טרה ביקנעם. היא הציגה בפני היזמים את האסטרטגיה של סאפ ל-2020, המבוססת על הטרנדים העסקיים והט Rating: 0

הגיבו