תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » באו לבקר במאורת הנמר: רוני שדה, מנכ"ל MedOne, ואלי מטרה, סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה
באו לבקר במאורת הנמר: רוני שדה, מנכ"ל MedOne, ואלי מטרה, סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה

באו לבקר במאורת הנמר: רוני שדה, מנכ"ל MedOne, ואלי מטרה, סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה

מאת 10 בינואר 2016, 13:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השבוע התארחו במאורת הנמר רוני שדה, מנכ"ל MedOne, ואלי מטרה, סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה.

השאלה שעלתה בפגישה היא: מי אמר שענן ציבורי הוא נחלתם של סטארט-אפים בלבד? מה לגבי ארגוני אנטרפרייז?

MedOne חלוצה בתחום שירותי הדטה סנטר בישראל כבר 17 שנים. היא מארחת את החברות הגדולות במשק הישראלי ומספקת פתרונות תשתית טכנולוגית לאירוח מערכי מחשוב תפעוליים (Production), אירוח מערכי גיבוי לשעת חירום (DR) והמשכיות עסקית (BCP).

שדה ומטרה סיפרו לי שהמיקוד בתחום הדטה סנטרים לאורך השנים והניסיון שנצבר בחברה באפיון, תכנון, הקמה ותפעול שוטף של תשתית הנדסית למערכות IT – כל אלה הובילו את MedOne לספק את הדור הבא של שירותי הענן בישראל – MedOneCloud.

הלוגו החדש של MedOne

הלוגו החדש של MedOne

מדובר בענן ציבורי מוגן, מאובטח ושריד ב-SLA של 99.999% – עד חמש דקות אי-זמינות בשנה בענן הציבורי.

MedOne לא המציאה או פיתחה את טכנולוגיית MedOneCloud בעצמה, אלא חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Dimension Data, אחת מחברות האינטגרציה הגדולות בעולם וחברה בת של NTT היפנית. שדה ומטרה אמרו לי ששותפות זו מאפשרת גם לארגונים בישראל להיכנס בהדרגה ובבטחה לעולם מחשוב הענן, באמצעות חברה שבקיאה ומנוסה במרכוז תשתיות IT ואבטחת שרידותן, ומאפשרת לכל ספק תוכנה או פתרון להשתלב בפלטפורמת הענן של MedOneCloud.

השניים ציינו כי MedOneCloud, באמצעות הפלטפורמה לניהול תשתיות ענן מבית Dimension Data, מאפשרת לארגון לשלוט בקלות בהיקף ההיברידיות של תשתיות ה-IT וליצור צירוף בין מחשוב ענן פרטי וציבורי. הארגון יכול להחליט בכל שלב אילו תשתיות עוברות לענן או חוזרות ממנו, תוך שימור הסינרגיה המלאה בין התשתיות המקומיות לאלה שהועתקו לענן.

כחלק מהתהליך, הלוגו והכיתוב הקודמים, Med-1, עודכנו ל-MedOne, והסלוגן שליווה את החברה 16 שנים עודכן ל-It's all about trust (זה הכול עניין של אמון).

פלטפורמת הענן MedOneCloud באוויר מספר חודשים ובכל שבוע מצטרפים אליה לקוחות חדשים, במיוחד כאלה שהבינו את החשיבות והחיסכון העתידי שבמעבר לענן ציבורי, אך נמנעו עד כה לעשות את המעבר בגלל העדר פתרון הולם. הבשורה האמיתית היא שכיום ארגוני אנטרפרייז מכל המגזרים, כולל ארגונים מהמגזר הפיננסי, שמונחים על ידי רגולציה, יכולים ליהנות מהיתרונות של הענן הציבורי המאובטח בישראל.

באו לבקר במאורת הנמר: רוני שדה, מנכ"ל MedOne, ואלי מטרה, סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה Reviewed by on . השבוע התארחו במאורת הנמר רוני שדה, מנכ"ל MedOne, ואלי מטרה, סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה. השאלה שעלתה בפגישה היא: מי אמר שענן ציבורי הוא נחלתם של סטארט-אפים השבוע התארחו במאורת הנמר רוני שדה, מנכ"ל MedOne, ואלי מטרה, סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה. השאלה שעלתה בפגישה היא: מי אמר שענן ציבורי הוא נחלתם של סטארט-אפים Rating: 0

הגיבו