תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אינטגריטי קיבלה את דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר של סיטריקס

דיילי ציפי


אינטגריטי קיבלה את דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר של סיטריקס

מאת 30 בדצמבר 2015, 12:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינטגריטי תוכנה זכתה בתואר Citrix Specialty, דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר של סיטריקס (Citrix). התואר הוענק לחברה באירוע שהתקיים באחרונה.

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי, אמר כי "במהלך ארבע השנים האחרונות הרחיבה אינטגריטי את עסקיה בטכנולוגיות סיטריקס בשלושה ערוצים: וירטואליזציה של תחנות קצה (XenApp, XenDesktop), תקשורת (NetScaler) ופתרונות מובייל (XenMobile). כיום אנחנו מבצעים פרויקטים ותומכים בעשרות חברות בשוק הישראלי בתחומים אלה וביניהם מגדל ביטוח, בנק הפועלים, פרטנר תקשורת, סלקום, בנק לאומי ושיכון ובינוי".

גולדשטיין הוסיף ש-"באחרונה הקמנו את Citrix Users VIP Forum – הפורום המקצועי הראשון מסוגו בארץ, שמפגיש את קהל המומחים בארגונים בטכנולוגיות סיטריקס, על מנת ליצור קהילה טכנולוגית שתעמיק את הקשרים והידע המקצועי של חבריה. הפורום מאפשר ללקוחות סיטריקס בישראל להכיר ולשתף מידע בנושאים טכנולוגיים שבהם התנסו במסגרת הארגון שלהם. כיום חברים בו מעל ל-100 מומחים מארגונים שונים".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

צוות האינטגרציה באינטגריטי תוכנה חוגג את קבלת התואר Citrix Specialty

צוות האינטגרציה באינטגריטי תוכנה חוגג את קבלת התואר Citrix Specialty

מימין: בנג'מין ג'וליבט, מנהל אזור דרום אירופה בסיטריקס; וארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה

מימין: בנג'מין ג'וליבט, מנהל אזור דרום אירופה בסיטריקס; וארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה

אינטגריטי קיבלה את דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר של סיטריקס Reviewed by on . אינטגריטי תוכנה זכתה בתואר Citrix Specialty, דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר של סיטריקס (Citrix). התואר הוענק לחברה באירוע שהתקיים באחרונה. ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטג אינטגריטי תוכנה זכתה בתואר Citrix Specialty, דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר של סיטריקס (Citrix). התואר הוענק לחברה באירוע שהתקיים באחרונה. ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטג Rating: 0

הגיבו