תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » שנה טובה – עם אקטיביו

דיילי ציפי


שנה טובה – עם אקטיביו

מאת 5 באוקטובר 2014, 12:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

90 עובדי חברת אקטיביו (Actiview) ובני משפחותיהם התכנסו באחרונה בפארק פרס בחולון לאירוע המסורתי של הרמת הכוסית לשנה החדשה. בזמן שהמבוגרים ישבו לארוחת הצהריים, הילדים נהנו מפינות הפעלה ומתנפחים. במרכז האירוע הופיע האומן אורן פרוקצ'ה בפני הילדים והוריהם בהצגת יחיד המספרת את סיפורו של רופא החיות דוקטור דוליטל.

דרור הר, מנכ"ל אקטיביו, אמר כי "למרות התנאים המאתגרים של השוק, הרי שגם בשנה האחרונה אקטיביו המשיכה בתהליך של צמיחה מואצת, ולראייה – האנשים החדשים שהצטרפו לשורותינו מאז האירוע הקודם".

שירן עומר, מנהלת משאבי האנוש בחברה, ציינה כי "שמנו לנו למטרה לשמור על אווירה משפחתית בחברה. ההכרה שלנו היא שאחד ממנועי הצמיחה של אקטיביו מצוי ביכולתנו לגייס ולשמר בחברה עובדים איכותיים, שפועלים באווירה פתוחה ומפרגנת".

עובדי אקטיביו וילדיהם באירוע בפארק פרס בחולון. צילום: פריים צילום מקצועי

עובדי אקטיביו וילדיהם באירוע בפארק פרס בחולון. צילום: פריים צילום מקצועי

שנה טובה – עם אקטיביו Reviewed by on . 90 עובדי חברת אקטיביו (Actiview) ובני משפחותיהם התכנסו באחרונה בפארק פרס בחולון לאירוע המסורתי של הרמת הכוסית לשנה החדשה. בזמן שהמבוגרים ישבו לארוחת הצהריים, הי 90 עובדי חברת אקטיביו (Actiview) ובני משפחותיהם התכנסו באחרונה בפארק פרס בחולון לאירוע המסורתי של הרמת הכוסית לשנה החדשה. בזמן שהמבוגרים ישבו לארוחת הצהריים, הי Rating: 0

הגיבו