תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » גרמניה: בית המשפט הותיר על כנו את האיסור על אפל "לדחוף" דואר
אשמה. אפל

גרמניה: בית המשפט הותיר על כנו את האיסור על אפל "לדחוף" דואר

האיסור חל על השירותים iCloud ו-MobileMe ● בית המשפט הורה לאפל למסור נתונים לצורך חישוב סכום הפיצויים ● אפל מתכוונת לערער על ההחלטה

מאת 15 באפריל 2012, 13:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בית המשפט המחוזי בעיר מנהיים שבגרמניה הותיר בסוף השבוע על כנו את האיסור על אפל (Apple) "לדחוף" דואר אלקטרוני במסגרת השירותים iCloud ו-MobileMe בגרמניה, לאחר ששב וקיבל את עמדת מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility).

בערכאה קודמת התקבלה טענת מוטורולה מוביליטי, כי אפל חייבת לשלם לה תמלוגים על שימוש בטכנולוגיה מוגנת בפטנט למשלוח הודעה אוטומטית ללקוחות על הודעות ממתינות. אפל עושה שימוש בטכנולוגיה זו במכשירי iPhone, נגני iPod ומחשבי iPad.

דובר בית המשפט בגרמניה אישר, כי עדיין אסור לאפל להציע בגרמניה שירותי "דחיפה" וכי בית המשפט הורה לה למסור נתונים לצורך חישוב סכום הפיצויים.

בין החברות אפל ומוטורולה מוביליטי – שנמצאת בהליכי רכישה על ידי גוגל (Google) – מתנהלים כיום משפטים במדינות רבות ברחבי העולם, במסגרת המערכה המשפטית שמנהלות החברות המובילות בשוק של הטלפונים החכמים, בו מונחים מיליארדים רבים של דולרים על כף המאזניים.

דוברת אפל בבריטניה מסרה, כי החברה חולקת על עמדת בית המשפט וכי בכוונתה להגיש ערעור. לא ניתן היה לקבל תגובה ממוטורולה מוביליטי.

גרמניה: בית המשפט הותיר על כנו את האיסור על אפל "לדחוף" דואר Reviewed by on . בית המשפט המחוזי בעיר מנהיים שבגרמניה הותיר בסוף השבוע על כנו את האיסור על אפל (Apple) "לדחוף" דואר אלקטרוני במסגרת השירותים iCloud ו-MobileMe בגרמניה, לאחר ששב בית המשפט המחוזי בעיר מנהיים שבגרמניה הותיר בסוף השבוע על כנו את האיסור על אפל (Apple) "לדחוף" דואר אלקטרוני במסגרת השירותים iCloud ו-MobileMe בגרמניה, לאחר ששב Rating:

הגיבו