תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » נס, יבמ וטלדור יתחזקו ויתפעלו את מערכת נט המשפט; ההיקף הכספי: 60 מיליון שקלים

נס, יבמ וטלדור יתחזקו ויתפעלו את מערכת נט המשפט; ההיקף הכספי: 60 מיליון שקלים

במהלך תקופת ההסכם, ומשהושלמה פריסת המערכת, תקצה הנהלת בתי המשפט את המשאבים לביצוע שינויים ושיפורים במערכת והתאמתה לצרכי המשתמשים השונים ● המערכת מתפרסת על פני יותר מ-40 אתרים שונים ומשרתת יותר מ-3,500 משתמשים פנימיים במערכת המשפטית ● החוזה בתוקף עד סוף 2011

מאת 18 באוקטובר 2010, 11:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הנהלת בתי המשפט חתמה על חוזה בהיקף של 60 מיליון שקלים עם נס טכנולוגיות, יבמ גלובל סרוויסס – זרוע השירותים של יבמ (IBM) – וטלדור לתחזוקה ותפעול של מערכת נט המשפט – מערכת לניהול ממחושב של התיקים בבתי המשפט בישראל. תוקף החוזה הוא עד סוף 2011, ונס משמשת במסגרתו כקבלן ראשי בפרויקט.

מערכת נט המשפט פותחה ונפרסה על ידי החברות בשלבים במהלך שלוש השנים האחרונות בבתי המשפט בישראל. המערכת מתפרסת על פני יותר מ-40 אתרים שונים ומשרתת יותר מ-3,500 משתמשים פנימיים במערכת המשפטית. היא מאפשרת ל-600 השופטים בישראל, לצוות העובדים המסייעים להם, לגופים ציבוריים נוספים, למשרדי עורכי דין ולציבור הרחב להתחבר למידע הקשור לבתי המשפט ולתיקים משפטיים. המערכת הוקמה ומתופעלת מאתר מרכזי, כאשר הושם דגש על מערכות שליטה ובקרה, על מנת להבטיח תפעול ושירות רציף.

לצורך יישום המערכת הוקם מרכז מיחשוב חדש וייעודי במרכז המחשבים של יבמ גלובל סרוויסס, הכולל מאות שרתים, ציוד תקשורת, מערכי אחסון , מערך אבטחת מידע המושתת על מספר מעגלים ומערכת שליטה ובקרה אינטגרטיבית. לפני מספר חודשים פורסם, כי הושקעו בפרויקט כחצי מיליארד שקלים.

במהלך תקופת ההסכם, ומשהושלמה פריסת מערכת נט המשפט, תקצה הנהלת בתי המשפט את המשאבים לביצוע שינויים ושיפורים במערכת והתאמתה לצרכי המשתמשים השונים, במטרה לטייב את השירות לציבור.

השופט משה גל, מנהל בתי המשפט, אמר, כי "מערכת נט המשפט מהווה תרומה גדולה לקהילייה המשפטית ולרשות השופטת בישראל, והופכת אותה לאחת המתקדמות ביותר בעולם".

"מערכת נט המשפט מטפלת בכמיליון תיקים משפטיים חדשים ובכ-70 מיליון דפי מסמכים חדשים מדי שנה", אמר אפי קוטק, נשיא נס ישראל. לדבריו, "מדובר במערכת שמשרתת אלפי עובדים של הרשות השופטת ולמעלה מ-52 אלף עורכי דין ומשתמשים חיצוניים נוספים".

נס, יבמ וטלדור יתחזקו ויתפעלו את מערכת נט המשפט; ההיקף הכספי: 60 מיליון שקלים Reviewed by on . הנהלת בתי המשפט חתמה על חוזה בהיקף של 60 מיליון שקלים עם נס טכנולוגיות, יבמ גלובל סרוויסס - זרוע השירותים של יבמ (IBM) - וטלדור לתחזוקה ותפעול של מערכת נט המשפט הנהלת בתי המשפט חתמה על חוזה בהיקף של 60 מיליון שקלים עם נס טכנולוגיות, יבמ גלובל סרוויסס - זרוע השירותים של יבמ (IBM) - וטלדור לתחזוקה ותפעול של מערכת נט המשפט Rating:

תגובות (6)

 • מיקו

  חצי מיליארד שקלים למערכת מידע ???
  מאות שרתים ???

  בעל הבית השתגע !!!!

  העלאת מיסים באופק ? או שמצאו גז בתי המשפט ???

  איפה מבקר המדינה ???

 • מיקו

  60 מיליון שח עד 2011 ???? לתחזוקה ???

  ב-60 מיליון שח אפשר לפתח את המערכת מחדש !!!!!

  …. ואולי זה בעצם מה שעושים ????

 • ואסי

  סבבה תודה

 • אבי

  תודה רבה

 • שמוליק

  תודה רבה. כתבה מעניינת

 • רוני

  תודה רבה

הגיבו