תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » שיאומי הורגת את החתול מסקרנות עם מהדורת ספיישל של Mi Mix 2S
מה מיוחד במהדורה המיוחדת? אילוסטרציה: ileezhun/BigStock

שיאומי הורגת את החתול מסקרנות עם מהדורת ספיישל של Mi Mix 2S

הלא-מיוחדים שביניכם, כנראה לא בהכרח יבחינו בשינוי כלשהו לעומת המכשיר הקודם שהושק בסדרה ● אבל הערכה כולה - ייחודית ומבוססת על שיתוף פעולה עם המוזיאון הבריטי

מאת 9 במאי 2018, 16:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחד הדברים ששיאומי (Xioami) סימנה לה כמטרה, בוודאי בהיבט העסקי, הוא להפוך ליצרנית טלפוני האנדרואיד השנייה בגודלה בעולם, וזה אומר לעקוף את וואווי (Huawei).

אחת הדרכים בה שיאומי מנסה לעשות זאת היא השקת טלפונים שיותר מאשר מציעים טכנולוגיה פורצת גבולות, מביאים אל השוק עניין – והמכשיר החדש בהיבט הזה הוא מהדורה מיוחדת במינה של Mi Mix 2S טלפון הדגל החדש שלה.

מבחינת תצורה טכנית, המכשיר החדש – שזכה לשם Mi Mix 2S Art Special Edition – אינו שונה מהמכשיר הקודם שהושק בסדרה, כשהוא מציע את תצורת הזיכרון הגבוהה ביותר שזמינה עבור מוצר זה עם 8 גיגה-ביט זיכרון עבודה ו-256 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ולמעשה גם כמעט שום דבר מבחינת עיצוב חיצוני.

אבל הערכה כולה, החל מהקופסה, דרך הכיתוב על גב המכשיר, המשך בתעודות ייחודיות שמלוות אותו ועד כיסוי הגנה מיוחד וערכות נושא – ייחודית ומבוססת על שיתוף פעולה עם המוזיאון הבריטי. יש גם ערכות נושא מותאמות במיוחד לאווירה.

אחד ההיבטים שכן שונים במכשיר עצמו הוא הכיתוב בגבו. המכשירים בסדרת ה-Mix של שיאומי נושאים בדרך כלל את הכתובת Mix by Xiaomi. המכשיר הנוכחי נושא במקום זאת את הכתובת The British Museum.

המחיר של המכשיר, שיהיה זמין לתקופה מוגבלת החל ממחר, עומד על כ-675 דולר, בהפרש קטן יחסית למחיר של אותו מכשיר בלי העיצוב המיוחד לאספנים.

שיאומי הורגת את החתול מסקרנות עם מהדורת ספיישל של Mi Mix 2S Reviewed by on . אחד הדברים ששיאומי (Xioami) סימנה לה כמטרה, בוודאי בהיבט העסקי, הוא להפוך ליצרנית טלפוני האנדרואיד השנייה בגודלה בעולם, וזה אומר לעקוף את וואווי (Huawei). אחת ה אחד הדברים ששיאומי (Xioami) סימנה לה כמטרה, בוודאי בהיבט העסקי, הוא להפוך ליצרנית טלפוני האנדרואיד השנייה בגודלה בעולם, וזה אומר לעקוף את וואווי (Huawei). אחת ה Rating: 0

הגיבו