תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » בינה מלאכותית » האם אמזון עומדת לפתח מעבד בינה מלאכותית משלה?
האם הראש הישראלי ימציא לנו פטנטים שיתמודדו עם חסרונות הבינה המלאכותית? צילום: Vladystock/BigStock

האם אמזון עומדת לפתח מעבד בינה מלאכותית משלה?

המעבד אמור להיות משולב במכשירי משפחת מוצרי ה-Echo שלה, כשהמטרה העיקרית היא לאפשר למכשירים לתפקד עם פחות צורך בחיבור לענן, ובמקביל לשפר את זמן התגובה של אלה הפועלים באופן אינטראקטיבי

מאת 19 בפברואר 2018, 15:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמזון (Amazon), כך לפי דיווחים, מתכננת פיתוח מעבד בינה מלאכותית משלה.

המעבד אמור להיות משולב במכשירי משפחת מוצרי ה-Echo שלה כשהמטרה העיקרית של אמזון היא לאפשר למכשירים אלה לתפקד עם פחות צורך בחיבור לענן, ובמקביל לשפר למעשה את זמן התגובה של המכשירים הפועלים באופן אינטראקטיבי.

נכון להיום, כשמשתמש פונה לעוזרת האישית של אמזון, הלוא היא Alexa, עיבוד התגובה מתבצע למעשה לחלוטין בענן.

המידע הקולי מועבר לשרתים של אמזון לצורך ניתוח הבקשה, ולאחר מכן הפענוח מועבר למערכת שמבצעת את הפקודה או הבקשה, ואז ברוב המקרים יש מעבר מידע בחזרה אל המכשיר בכדי שידווח ויספק למשתמש את התשובה בפועל.

שימוש במעבד בינה מלאכותית מקומי יכול לקצר במידה רבה את זמן התשובה מכיוון שחלק מעיבוד הבקשה, לפחות, יבוצע כמובן במכשיר עצמו. במקביל גם השרתים של אמזון יצטרכו בסופו של דבר, באופן יחסי, להתמודד עם פחות עומס.

לפי הדיווחים לאמזון יש במצבת כוח האדם שלה אנשים עם ניסיון בפיתוח שבבים שחלק לא קטן מהם הצטרפו לחברה כשרכשה לפני כשלוש שנים את יצרית השבבים אנאפורנה לבס (Annapurna Labs) תמורת כ-350 מליון דולרים.

האם אמזון עומדת לפתח מעבד בינה מלאכותית משלה? Reviewed by on . אמזון (Amazon), כך לפי דיווחים, מתכננת פיתוח מעבד בינה מלאכותית משלה. המעבד אמור להיות משולב במכשירי משפחת מוצרי ה-Echo שלה כשהמטרה העיקרית של אמזון היא לאפשר ל אמזון (Amazon), כך לפי דיווחים, מתכננת פיתוח מעבד בינה מלאכותית משלה. המעבד אמור להיות משולב במכשירי משפחת מוצרי ה-Echo שלה כשהמטרה העיקרית של אמזון היא לאפשר ל Rating: 0

הגיבו