תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » המנכ"ל לשעבר של פאלו אלטו מונה ליו"ר דיפ אינסטינקט הישראלית
ליין בס, יו"ר מועצת המנהלים של דיפ אינסטינקט. צילום: יח"צ

המנכ"ל לשעבר של פאלו אלטו מונה ליו"ר דיפ אינסטינקט הישראלית

ליין בס ישמש כיו"ר מועצת המנהלים של חברת הסייבר, ויסייע לה לחדור לשווקים נוספים ולהרחיב את פעילותה בעולם בכלל ובארצות הברית בפרט

מאת 25 ביוני 2017, 17:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דיפ אינסטינקט (Deep Instinct), שמיישמת למידה עמוקה בתחום אבטחת הסייבר, הודיעה היום (א') על מינויו של ליין בס, לשעבר מנכ"ל פאלו אלטו (Palo Alto), כיו"ר מועצת המנהלים שלה.

בס שימש בתפקידים בכירים בתעשייה, בהם, כאמור – מנכ"ל פאלו אלטו, שייסד הישראלי לשעבר ניר צוק. כמו כן, הוא כיהן כמנהל התפעול הראשי של Zscaler וכסגן נשיא בכיר בטרנד מיקרו (Trend Micro). בדיפ אינסטינקט אומרים שבס מביא עימו ידע אודות ביצוע שדרוגים בסקטורים התחרותיים העוסקים בחדשנות משבשת בתחום טכנולוגיות האבטחה, שמשתנה בהתמדה.

בס מצטרף לדיפ אינסטינקט בשלב מכריע בהתפתחותה של החברה, כך על פי אנשיה. דיפ אינסטינקט ביצעה באחרונה סבב גיוס – שאת סכומו לא מסרה, אולם היא ציינה שהסכום ישמש להתרחבות שלה בשווקים בארצות הברית בפרט ובעולם בכלל. כיו"ר מועצת המנהלים, בס יתרום להגדרת אסטרטגיית החדירה לשוק, תוך זיהוי שותפים חדשים ויעדי צמיחה.

לדברי בס, "עם הטכנולוגיה שלה ועם פוטנציאל הצמיחה שיש לה, דיפ אינסטינקט פועלת למניעת איומים בתחנות קצה במכשירים ניידים, ברשת ובמכוניות. איומים מהסוג העושה את דרכו אל מעמקי ארכיטקטורת הרשת . זו חברה עם צוות מוכשר ובעל ניסיון, ואסייע על מנת לתרום להצלחתו".

גיא כספי, מנכ"ל ומייסד שותף של דיפ אינסטינקט, ציין כי "בס הוא בעל ידע רחב וניסיון מעמיק בענף אבטחת הסייבר. אני בטוח שהניסיון שלו יתמוך בצמיחה של החברה בשנים הקרובות ובהתפתחות שלה לתחומי אבטחת מידע נוספים".

המנכ"ל לשעבר של פאלו אלטו מונה ליו"ר דיפ אינסטינקט הישראלית Reviewed by on . דיפ אינסטינקט (Deep Instinct), שמיישמת למידה עמוקה בתחום אבטחת הסייבר, הודיעה היום (א') על מינויו של ליין בס, לשעבר מנכ"ל פאלו אלטו (Palo Alto), כיו"ר מועצת המנ דיפ אינסטינקט (Deep Instinct), שמיישמת למידה עמוקה בתחום אבטחת הסייבר, הודיעה היום (א') על מינויו של ליין בס, לשעבר מנכ"ל פאלו אלטו (Palo Alto), כיו"ר מועצת המנ Rating: 0

הגיבו