תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » אינטגריטי תפיץ את פתרונות IronScales בארץ
מימין לשמאל: ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי; אייל בנישתי, מנכ"ל IronScales; ואיציק פינקל, סמנכ"ל מכירות אינטגריטי. צילום: יח"צ

אינטגריטי תפיץ את פתרונות IronScales בארץ

החברה, שתהיה נציגתה הרשמית בשוק הישראלי של חברת הסייבר המפתחת פתרונות נגד פישינג, צופה היקף עסקים של מעל מיליון דולר בטווח הקרוב

מאת 11 באוגוסט 2016, 8:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינטגריטי תוכנה חתמה על הסכם שותפות עסקית עם IronScales הישראלית. במסגרת ההסכם תמכור ותפיץ את פתרונות חברת הסייבר למניעת התקפות פישינג בארגון בקרב חברות במשק הישראלי.

אינטגריטי תוכנה תעסוק בשיווק, מכירה, הטמעה ותמיכה של פתרונות IronScales בשוק הישראלי ולשם כך הכשירה צוות מומחים במוצר.

פתרון מניעת התקפות הפישינג של IronScales מכסה את כל הרבדים הנחוצים להתגוננות מהתקפות אלו, החל מבניית מודעות אצל עובדים ועד הסרה אוטומטית של האיום מהרשת הארגונית.

פתרון המניעה של IronScales, הנמצא בימים אלו בתהליך רישום כפטנט עולמי, מביא איתו בשורה בכל הקשור למעורבות ואחריות עובדים כקו הגנה פעיל כנגד התקפות סייבר.

מרכז ידע על התקפות פישינג בזמן אמת

בנוסף, הפתרון מאפשר לארגונים שיבחרו להחליף ביניהם מידע איכותי בזמן אמת ובאופן אנונימי ואוטומטי על התקפות פישינג שקורות כרגע בעולם, ובעצם מהווה מרכז ידע ושיתוף עולמי על התקפות פישינג בזמן אמת (Federation).

ל-IronScales קרוב ל-100 לקוחות בארץ ובעולם. פתרון המניעה, IronTraps, מסיר בהצלחה מאות ואלפי התקפות פישינג מתיבות דואר בעולם בכל יום.

לדברי אייל בנישתי, מנכ"ל IronScales, "הרעיון שלנו נולד כתוצאה מהבנה, שהלכה והתבהרה לאחר שנים של מחקר, שפישינג הופך להיות איום קיומי על ארגונים בארץ ובעולם, ומתוך ההכרה שהפתרונות הקיימים פשוט לא מספקים מענה איכותי ומיידי והפתרון נעוץ בשכבה שהוזנחה מאז ומתמיד, אשר לה יש בעצם את הכוח האמיתי להילחם בהתקפות הונאה".

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה, הוסיף ואמר כי "אינטגריטי מתמחה בין היתר בבידוד מערכות האינטרנט מהארגון באמצעות פתרון הגלישה המאובטחת שלנו. מניעת הפישינג דרך המייל הוא פתרון משלים והכרחי לכל ארגון – מכל תחום ובכל גודל. הפתרון של IronScales כבר מותקן אצל 70 לקוחות ישראליים ואנחנו צופים כי קיים הפוטנציאל להגיע למאות לקוחות בישראל".

אינטגריטי תפיץ את פתרונות IronScales בארץ Reviewed by on . אינטגריטי תוכנה חתמה על הסכם שותפות עסקית עם IronScales הישראלית. במסגרת ההסכם תמכור ותפיץ את פתרונות חברת הסייבר למניעת התקפות פישינג בארגון בקרב חברות במשק הי אינטגריטי תוכנה חתמה על הסכם שותפות עסקית עם IronScales הישראלית. במסגרת ההסכם תמכור ותפיץ את פתרונות חברת הסייבר למניעת התקפות פישינג בארגון בקרב חברות במשק הי Rating: 0

הגיבו