תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » יעל תטמיע ERP של אורקל ברשת אורט בפרויקט במיליוני שקלים
דורון גיגי, מנכ''ל יעל תוכנה. צילום: כפיר סיון

יעל תטמיע ERP של אורקל ברשת אורט בפרויקט במיליוני שקלים

מערכת ה-IT שתוטמע היא Oracle Business suite והיא תחליף מערכת ERP מקומית ותיקה ● המערכת תשרת מאות משתמשים בבתי הספר והמכללות שבניהול הרשת, ואת יחידות המטה והפיתוח השונות

מאת 1 באוגוסט 2016, 14:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבוצת יעל תטמיע מערכת ERP של אורקל (Oracle) ברשת אורט ישראל. הפרויקט החל בימים אלה, וצפוי להסתיים בסוף 2017. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על מיליוני שקלים.

מערכת ה-IT שתוטמע היא Oracle Business suite והיא תחליף מערכת ERP מקומית ותיקה. המערכת תשרת מאות משתמשים בבתי הספר והמכללות שבניהול הרשת ואת יחידות המטה והפיתוח השונות.

בשל מורכבות הפרויקט, הוא חולק לשני שלבים. השלב הראשון החל בחודש יוני השנה, והוא צפוי להסתיים בחודש ספטמבר 2017. במסגרת שלב זה יועלו לאוויר המודולים הפיננסיים – תקבולים, תשלומים, ספר ראשי, הנהלת חשבונות ובקרת תקציב. מודולים נוספים שיעלו בשלב הראשון הם לוגיסטיים – ניהול רכש וניהול מלאי.

בשלב השני שיחל בסוף 2017 וצפוי להסתיים בסוף שנת 2018, יוטמעו מודולים המטפלים בתהליכי תכנון התקציב, והבקרה התקציבית, לצד הטמעת מערכת בינה עסקית, BI. מערכת ה-ERP הוטמעה במספר רב של מוסדות חינוך ומוסדות אקדמיים בארץ ובעולם. קבוצת יעל תהיה אחראית גם על האינטגרציה למערכות צד ג' בפרויקט, שייכללו מערכות לקבלת מידע עסקי בזמן אמת ו-BI.

למזג בין הדרישות המקצועיות והחינוכיות

לדברי צביקה פלג, מנכ"ל אורט ישראל, "אורט ישראל הינה רשת חינוך טכנולוגית-מדעית מובילה בישראל, אשר רואה לנגד עיניה כיעד לעבור למערכות פיננסיות ניהוליות מובילות. זאת, מתוך כוונה לתת מענה לצרכים הטכנולוגיים המתקדמים של הרשת".

לדברי פלג, "מערכת ה-ERP תשרת את כל בתי הספר, המכללות ומוסדות החינוך שלנו – משלומי בצפון ועד אבו באסמה בדרום. המערכת תאפשר לכלל המשתמשים גישה טכנולוגית מתקדמת, עדכנית, שקופה ומהירה אל מטה הרשת. המטרה בהטמעת המערכת היא לספק את אתגרי 100 אלף התלמידים הלומדים ברשת".

דורון גיגי, מנכ"ל קבוצת יעל, הוסיף כי "הניסיון שרכשנו בהטמעת מערכות ERP בארגונים גדולים בשוק המקומי, יאפשר לנו לעמוד באתגר שעומד בפנינו כעת. הפרויקט הינו אבן דרך חשובה במעבר של רשת אורט לעידן המחשוב הדיגיטלי. המערכת החדשה שנטמיע, בשיתוף פעולה עם אנשי אורט, תתמוך בתהליכי העבודה הקיימים והעתידיים ברשת. הפרויקט יביא לייעול של תהליך תכנון התקציב השנתי והבקרה התקציבית השוטפת שלה".

יעל תטמיע ERP של אורקל ברשת אורט בפרויקט במיליוני שקלים Reviewed by on . קבוצת יעל תטמיע מערכת ERP של אורקל (Oracle) ברשת אורט ישראל. הפרויקט החל בימים אלה, וצפוי להסתיים בסוף 2017. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על מיליוני שקלים. מערכת קבוצת יעל תטמיע מערכת ERP של אורקל (Oracle) ברשת אורט ישראל. הפרויקט החל בימים אלה, וצפוי להסתיים בסוף 2017. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על מיליוני שקלים. מערכת Rating: 0

הגיבו