תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מנכ"ל Unlimited, דני לאובר, עוזב את תפקידו

מנכ"ל Unlimited, דני לאובר, עוזב את תפקידו

לאובר יפרוש מתפקידו, לאחר שהיה בו כמעט מיום הקמת החברה ● את ההודעה מסר כשבוע לאחר שהביא לאישור את התכנית העסקית החדשה של החברה

מאת 10 בינואר 2016, 13:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דני לאובר, מנכ"ל Unlimited, הודיע הבוקר לדירקטוריון החברה כי הוא עוזב את תפקידו. הודעתו של לאובר התקבלה לאחר שהוביל את Unlimited כמעט מיום הקמתה ולאחר שהביא לאישור התוכנית העסקית החדשה בשבוע שעבר. לאובר הסביר כי ברצונו לחזור לפעילות בינלאומית. הוא ימשיך לשמש כמנכ"ל ויה-אירופה (Via Europa) ישראל, בעלת השליטה ב-Unlimited.

כמי שהוביל את בניית התכנית העסקית, לאובר התחייב להמשיך לתמוך בחברה ולסייע בגיוס המשאבים הדרושים למימושה.

Unlimited

Unlimited

דורון כהן, יו"ר דירקטוריון Unlimited, אמר כי "אני מודה לדני לאובר על תרומתו הרבה לחברה, משלבי הקמתה ועד להשלמת התכנית העסקית החדשה".

לאובר, 50, נשוי+2, בעל תואר ראשון במדעי המחשב מאוקספורד (Oxford) ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בוסטון, שימש בעברו בתפקידים בכירים בגופים ובמיזמים טכנולוגיים שונים ברחבי העולם.

מנכ"ל Unlimited, דני לאובר, עוזב את תפקידו Reviewed by on . דני לאובר, מנכ"ל Unlimited, הודיע הבוקר לדירקטוריון החברה כי הוא עוזב את תפקידו. הודעתו של לאובר התקבלה לאחר שהוביל את Unlimited כמעט מיום הקמתה ולאחר שהביא לאי דני לאובר, מנכ"ל Unlimited, הודיע הבוקר לדירקטוריון החברה כי הוא עוזב את תפקידו. הודעתו של לאובר התקבלה לאחר שהוביל את Unlimited כמעט מיום הקמתה ולאחר שהביא לאי Rating: 0

הגיבו